ijournal.cz

Máte tajné přání? Kinder vám ho v jedinečné soutěži splní!

red Zdroj: Ferrero 27.5.2018 Soutěže

Značka Kinder letos slaví neuvěřitelné 50. výročí a pro své příznivce připravila opravdu jedinečnou soutěž. Rozhodla se totiž, že začne plnit velké sny, a to nejen dětem, ale i dospělým! Setkat se s filmovou či sportovní hvězdou, prožít den v Disneylandu nebo ošetřovat zvířata v zoo? Nejen z těchto zážitků, ale i z desítek dalších mohou vybírat všichni milovníci Kinder. Měnit přání v realitu začne značka už v květnu, poslední šťastlivec bude vybrán 14. října. A aby byla oslava opravdu velkolepá, rozdá Kinder splněných přání rovnou padesát.

Kinder_Surprise_Belgium_1979

Pro sebe i své blízké mohou soutěžící, kteří si chtějí splnit svůj životní sen, vybírat ze zájezdů, zážitků či věcných výher z nabídky, nebo si dokonce vymyslet vlastní přání, o kterém tajně sní. Na sportovní nadšence čeká jedinečná možnost fandit na zápase Petra Mrázka nebo své ratolesti poslat na fotbalovou školu Petra Čecha, mladí hokejisté zase mohou potrénovat s hvězdou NHL Tomášem Hertlem. Na své si přijdou i ti, kdo si vždycky chtěli zkusit řídit dopravní letadlo nebo tajně snili o tom, že mají doma zásobu čokolády na celý rok.

Jediné, co pro přihlášení do soutěže musí udělat, je zaregistrovat se od května do poloviny října 2018 na webových stránkách Kinder a poté už jen čekat, jestli se mezi průběžně vybranými a zveřejňovanými výherci objeví i jejich jméno. V květnu, červnu a září bude zástupci společnosti Ferrero vybráno 11 výherců měsíčně, o prázdninách celkem 10 a během první poloviny října si své štěstí vybere posledních 7 soutěžících. Všichni výherci se také setkají na velké narozeninové slavnosti, která proběhne v říjnu. Nechte se obdarovat od Kinder a otevřete se svým snům!

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero