ijournal.cz

Marry Me by Halada – první butik pro zamilované

red Zdroj: Halada 19.11.2017 Móda, obuv, doplňky

zásnubníVezmi si mě. To jsou ta nejkrásnější slova, jaké může žena od muže slyšet. A nejsou to jen slova, je to i závazek, slib na celý život, který s tím druhým v lásce prožijete. Tomuto kouzelnému okamžiku, kdy se dvě blízké duše spojí v jednu, však předchází ještě jedna povinnost – výběr zásnubního a poté snubních prstenů.

obchod

Pro všechny, kteří se rozhodli učinit onen velký krok, otevřelo v Praze letos v srpnu rodinné šperkařství Halada svůj první butik zaměřený čistě na svatební klenoty. Marry Me je opakem světa, v němž začínají být obvyklé vztahy bez závazků. Zdánlivě zaprášenou tradici připomíná řada neodolatelných produktů, jež zdůrazňují význam a hloubku rozhodnutí setrvat s tím druhým po zbytek života.

interiér
Snubní a zásnubní prsteny značky Niessing jsou typické originálním, minimalistickým designem a nebývanou technickou zdatností. Německý tvůrčí ateliér se po celém světě proslavil především díky svému experimentálnímu přístupu ke zlatnické práci, kterou poctivě vykonává neuvěřitelných 140 let. Filozofií značky je, aby šperk přirozeně zdůrazňoval sílu osobnosti a stal se nevyčerpatelným zdrojem radosti.
zn. NiessingHeslem „tradice zavazuje“ se již šestou generaci řídí rodinná společnost August Gerstner, jeden z nejstarších a největších tvůrců snubních prstenů na světě. Prsteny nesoucí monogram AG jsou více než 150 let zárukou precizní zlatnické práce a nadčasového provedení. Při jejich výrobě se používají ušlechtilé slitiny zlata a platiny s nejvyšší tvrdostí pro dosažení maximální odolnosti.
prsteny AGRodinné klenotnictví HALADA

Již 26 let je na českém trhu klenotnictví HALADA synonymem luxusní elegance a zárukou mimořádné kvality. Rodinná firma, kterou od počátku pohání láska k řemeslu, si důvěru zákazníků vydobyla odbornou znalostí, špičkovým servisem a především bohatou nabídkou jedinečných šperků světové kvality.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Halada