Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

Luxus a originalita značky Didriksons1913

red Zdroj: Didriksons1913 2.9.2014 Móda, obuv, doplňky
V pražském Jazz Docku představil herec a moderátor Roman Vojtek nejen novou tvář značky Didriksons1913, ale také kolekci na nadcházející sezónu podzim/zima 2014.

Roman Vojtek, známý český herec také odtajnil změnu svojí image. Z dříve upravené tváře přešel nyní na drsný severský styl. A to nejen díky značce Didriksons1913, které již několik sezón propůjčuje svou tvář, ale také kvůli natáčení nového seriálu pro TV Prima. „Jelikož tento seriál režíruje režisérka sérií Vyprávěj, bylo jejím přáním, abych trochu změnil vzhled“, sdělil herec na tiskové konferenci k uvedení nové módní kolekce.

roman_vojtek

Originals 1913 kolekce

Navazuje na úspšnou kolekci Heritage pedstavenou v loském roce k píležitosti 100 let založení znaky Didriksons1913. První kolekce Originals 1913 byla poprvé uvedena na jae 2014 stžejními polyuretanovými modely nepromokavých pláštů a pláštnek Skutevik. V podzimní kolekci tyto modely najdeme pod stejným názvem produktu, ale s novým oznaením materiálu GALON®, pod registrovanou ochrannou známkou Didriksons.

roman_outdoor

Podzimní a zimní kolekce je rozšíena o luxusní kabáty Harriet v dámské a Loke v pánské kolekci. Nelze opomenout velmi teplé prošívané vesty Sonja Hannes, které ve spojitosti s nákrníkem, šálou a epicí vytvoí dokonalý outfit pro sychravé dny. Barvou letošní podzimní a zimní kolekce vévodí modro-šedá v kombinaci se zlatavou žlutou a bílou barvou.

didriksons

Originals 1913 je urena všem, kteí se chtjí odlišit a rádi vyhledávají luxus a originalitu.

whitney_womens_parka_Urban kolekce

Didriksons pokrauje v kolekci funkní mstské módy pod názvem Urban. Nové modely jsou opt typické svou prodlouženou délkou, komfortním zateplením a kvalitní syntetickou kožešinou na kapuci, u nkterých kabátů i v zádové ásti. Novinkou je módní zapínání na olivky u kabátu Martha. Typickým produktem Didriksons1913 je v letošní kolekci kabát Angelina (dámská kolekce) a Rasmus (pánská kolekce).
Vybrat si lze z nabídky decentních šedých, 
erných a modrých odstín, které dopluje ervená, zeleno- modrá, žlutá a bílá barva.

Outdoor kolekce

Didriksons se nadále profiluje i v outdoorové mód. Zejména díky technickému provedení bund i kalhot. Za zmínku rozhodně stojí nepromokavá, technická zateplená bunda Crux a kalhoty Segin.Trendy v oblékání d
tí a junior
V popedí zájmu zstávají dti. Didriksons pokrauje v kolekci rostoucího obleení a nově pedstavuje systém „Sepni m.
Rodi
e již nemusí ešit problém, zda koupit kombinézu i bundu a kalhoty. Kalhoty a bunda Nallo se  systémem „Sepni m“ umožuje mít obojí. Bunda a kalhoty lze sepnout i odepnout systémem zip, a tak bhem chvilky využít jako kombinézu pro hrátky ve snhu nebo naopak jako samostatnou bundu do školky/školy.

Nallo bundu a kalhoty lze barevně kombinovat v modrých, ervených a žlutých barvách. Kromě systému „Sepni m“ jsou bunda i kalhoty Nallo opatenyerveným švem na rukávech a nohavicích, který umožuje obleení prodloužit až o jednu velikost. Navíc jsou tyto modely opateny impregnací, která neobsahuje perfluorované uhlovodíky škodící životnímu prostedí. 

kids_kontejner

Další informace a podrobnosti naleznete na: http://www.didriksons1913.cz nebo www.facebook.com/Didriksons1913.CZ.SK

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Didriksons1913