ijournal.cz

LivingWell Health Club & Spa v Hotelu Hilton Prague exkluzivně spolupracuje se salonem kosmetičky Vlasty Libotovské

red Zdroj: Hotel Hilton, Libotowska salon, foto: Nextfoto 19.11.2016 Krása a zdraví
V rámci tohoto sportovního a relaxačního centra v měsíci září vznikly exkluzivní prostory pro poskytování kosmetických služeb společností Libotowska salon. LivingWell Health  Club & Spa, jako nedílná součást hotelu Hilton Prague poskytuje i další výjimečné služby, a to nejen pro zahraniční klientelu hotelu, ale i pro domácí hosty a své členy. Širokou  nabídku centra pak často využívají účastníci kongresů a dalších významných akcí, které se  v pražských hotelech Hilton pravidelně konají. 

bara-stepanova-vlasta-libotovska-iveta-korinkova-martina-randova

„Hotel Hilton Prague se dlouhodobě řadí ke špičce v nabídce služeb jak pro účastníky kongresů, meetinků a společenských akcí, tak pro turistickou klientelu. O tom svědčí i mnohá prestižní ocenění. Velkou roli při výběru hotelu hraje u klienta i to, jakým způsobem může v rámci hotelu využít svůj volný čas. V tomto ohledu hraje LivingWell Health Club & Spa významnou roli, protože v porovnání s běžnými hotelovými fitness centry je nadstandardní, jak velikostí, širokou škálou poskytovaných služeb, tak i kvalitou. Rozšíření nabídky o kosmetické a další služby salonu Libotowska jistě ještě zvýší atraktivitu LivingWell Health Club & Spa, a to nejen pro hotelové hosty, ale i pro členy klubu“, říká pan Michael Specking, generální ředitel pražských hotelů Hilton. 

„Každá žena a věřím, že i muž touží po zdravé a co nejdéle dobře vypadající pleti, upravených rukou i nohou. Není to nesplnitelný sen, ale pro jeho naplnění musíme něco udělat. Kvalitní kosmetika je sice nezbytným základem, ale součástí takového snu je plná profesionalita poskytované péče a její nedílnou součástí jsou také prostory, ve kterých je péče poskytována. Prostory, které jsem si v LivingWell Spa pronajala jsou vysoko nad běžným standardem a splňují ta nejpřísnější kriteria“, říká paní Vlasta Libotovská. 

Vlasta Libotovská s Jiřím Krampolem
Vlasta Libotovská pracuje s kosmetikou významných francouzských značek, jako např. Thalgo a Decleor. Nyní rozšiřuje svoji nabídku o nové ošetření nohou řadou ryze anglických přípravků prezentovaných pod značkou „Margaret Dabbs London“. (Pozn.: tato značka se objevuje i v pokračování úspěšné řady anglických filmů o Bridget Jones, nyní uváděné v kinech pod názvem „Dítě Bridget Jones“.) 

Na tiskové konferenci se novinářům představily herečky, paní Bára Štěpánová a paní Martina Randová, které jsou bez přehánění hvězdami úspěšného televizního  seriálu TV NOVA „Ordinace v Růžové zahradě 2“. Obě si po skončení oficiální části vyzkoušely kosmetické procedury. Moderování akce se ujala Iveta Kořínková, kterou můžeme vídat rovněž v programech Novy. Dámskou společnost doplnil hudebník a scénárista Ota Klempíř.

„S Vlastou spolupracujeme dlouhá léta a jsem její věrnou klientkou. Vždy mne okouzlí svým ojedinělým a pozitivním přístupem ke mně i ke svým zákaznicím. Každá moje návštěva jejího salonu je pro mne svátkem a neskutečným relaxem. Vážím si na ní také, že se snaží pravidelně uvádět na trh nové trendy moderní kosmetiky. Dnešní pedikura s „Margaret Dabbs London“ produkty a rituály mne nadchla. Nechodím, ale létám“, říká paní Bára Štěpánová. 

„Dnešní den zde v Hotelu Hilton Prague jsem si opravdu užila, jak s paní Vlastou Libotovskou na manikuře, ale také samotné LivingWell Spa, v čele s panem Petrem Divišem. Určitě se sem budu ráda vracet“, říká Martina Randová.O LivingWell Health Club & Spa

Sportovní a relaxační centrum hotelu Hilton Prague LivingWell HealthClub & Spa nabízí členům a návštěvníkům sporto ní zařízení na ploše  2000 m2, které zahrnuje klimatizovanou posilovnu se širokou škálou fitness a cardio vybavení, squashový kurt, krytý bazén, sluneční  terasu, vířivku, páru a saunu. Klienti mohou také navštívit hodiny  aerobiku, pilates, power jogy či využít lekce se soukromým trenérem nebo nabídku sportovních i relaxačních masáží, služeb kadeřnického  a kosmetického studia i fitness baru.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Hotel Hilton, Libotowska salon, foto: Nextfoto