Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 24.Červen 2018
ijournal.cz

Lindex ve své jarní kampani zaměřené na spodní prádlo oslavuje ženské přátelství

red Zdroj: Lindex 8.2.2017 Móda, obuv, doplňky

I letos společnost Lindex vyzývá své zákaznice a zaměstnance, aby se staly součástí velké kampaně Bra-volution, která se nyní zaměřuje na přátelství mezi ženami. V této kampani, která prezentuje jarní kolekci spodního prádla, se představí šest žen spolu s nejlepšími přítelkyněmi.

Lindex

Účastnice z předcházejících kampaní Bra-volution dostaly nabídku znovu se přihlásit, a šest finalistek si s sebou mohlo přivést kamarádku, se kterou se opět staly na jeden den modelkami. Tato kampaň je oslavou toho, co je na jejich vztahu pěkného a posilujícího.

„Tohle je moje skvělá máma. Prošla si lecčíms, ale stále drží hlavu Lindex Bra-Volutionzpříma. Jsem moc pyšná, že jsem její dcera. Chci jí dát tuhle příležitost, abych jí ukázala, jak moc si jí vážím. Chci, aby se cítila krásná, protože taková skutečně je,“ říká Rikke Karlsveen z Norska.

Bra-volution je koncept, který ukazuje, že společnost Lindex nabízí spodní prádlo ve všech střizích pro všechny ženy. A právě díky tomu zákaznice Lindex tak chválí; nyní si totiž mohou najít střih, který jim dokonale padne. Zájem na účasti v letošní kampani byl ohromný a modelkami jsou dívky a ženy ze Švédska, Norska, Finska a Litvy.

„Bra-volution mě inspirovala k tomu, abych vždy ukazovala to svoje nejlepší já. A proto se chci vrátit a podělit se o tento zážitek se svou mladší sestrou. Určitě to na ni bude mít pozitivní dopad a pomůže jí to dospět v silnou a sebevědomou ženu,“ říká Monika Zilenaite z Litvy.

Jarní spodní prádlo bude pro tuto sezónu v měkkých pastelových barvách s trochou šedého melíru. Romantická a žensky laděná kolekce je vyrobena z měkkých materiálů.

Lindex - Bra-Volution

Bra-volution a jarní kolekce budou v prodeji ve všech obchodech Lindex a také na lindex.com od 9. února.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lindex