ijournal.cz

Líčení pro Halloween v neonových barvách

red Zdroj: Barry M 28.10.2020 Krása a zdraví

Halloween, tedy předvečer křesťanského Svátku Všech svatých, se slaví 31. října. Tento strašidelný svátek si u nás získává čím dál větší oblibu a je to také zároveň výborná příležitost, jak se nechat unést a využít svou fantazii při líčení.

neon

Anglická veganská značka Barry M, která je proslulá výraznými barvami, vám ve spolupráci s make-up artistkou Dianou Vitikačovou (https://www.instagram.com/muadiana.v)  přináší inspiraci na krásné barevné halloweenské líčení.

Skvělé neonové barvy vám nabídne tato výrazná paletka –  Barry M Neon Brights Eyeshadow Palette.

paletka neonpaletka neon
Tato paletka pro líčení očí vám umožní vytvořit úžasné barevné kombinace, a to díky velmi intenzivním a sytým odstínům, které se navíc snadno nanáší a vytváří nádherný saténový efekt. Jde o veganský produkt, který nebyl testován na zvířatech.Jednotlivé barvy můžete na oční víčka nanášet štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů.

Přestože je tato paletka hodně výrazná, využijete ji jistě i pro běžné líčení. Vyberte si odstín, který zrovna vypovídá o vaší náladě a rozsviťte jím svoje oči. Vytvoříte krásný monochromatický look.

Neon_Brights_Model

https://www.notino.cz/barry-m/neon-brights-paletka-ocnich-stinu/

Pro příznivce přírodních barev je paletka také k odstání v neutrálních tónech přírody.

https://www.notino.cz/barry-m/bare-it-all-paletka-ocnich-stinu/

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Barry M