ijournal.cz

Léto pěkně zostra ve slunečních brýlích Relax Montebello. Soutěž o voucher na nákup brýlí dle vlastního výběru

red Zdroj: Relax 19.5.2023 Nezařazené, Soutěže

Představujeme jeden z nejosobitějších modelů slunečních brýlí Relax mezi letošními novinkami této tradiční české značky. Současné trendy volají po výrazných tvarech, barvách, detailech a přesně to je výsadou modelu brýlí Relax Montebello. Elegantní vzhled doprovází precizní provedení, které pocitově odlehčuje mohutný tvar hranatého rámu.

Styl každého člověka se skládá z detailů a tím nejvýraznějším bývají sluneční brýle. Kombinace hranatého mohutného tvaru rámu vpředu a tenkých decentních stranic v kovu propůjčují lehkou eleganci každé ženě.

R0350A R0350D


Styl není třeba odkládat ani v každodenních situacích. Naopak to jsou ty, které jej dokážou zvýraznit a potvrdí, že se jedná o skutečnou vášeň,“ vysvětluje Martina Jiránková, marketingová specialistka Relax.

Brýle Montebello dodají styl každodennímu „casual“ a krásně doplní elegantní outfit.

„V těchto výrazných brýlích se neztratíte a to doslova. Věříme, že všem ženám, dámám, slečnám bude nepřehlédnutelnost v tomto smyslu spíš příjemná,” dodává Martina Jiránková.

Nasaďte brýle Montebello a učiňte toto léto nepřehlédnutelným ve vašich vzpomínkách.

image foto
Soutěžte o jednu ze slevových poukázek v hodnotě 500 Kč na nákup jakeho-koli modelu brýlí Relax.


Soutěžní otázka: V síti obchodů Relax naleznete produkty jako jsou sluneční a sportovní brýle, helmy, čepice, boty i oblečení:

a) pouze českých značek
b) pouze světových značek
c) českých i světových značek


Správnou odpověď prosíme, pošlete do 28. května 2023 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Relax. Výherce budeme kontaktovat emailem.


logo

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Relax