ijournal.cz

Lehkost a opora při tréninku

red Zdroj: Nike 1.10.2014 Sport


Tělocvična je místo, kde se všichni chceme zlepšovat krok za krokem. Při tréninku se každá sportovkyně snaží udělat o jeden dřep nebo výskok na bednu víc než minule. Vyvinout trochu úsilí navíc je pro vylepšování osobních rekordů sice nezbytné, ale na konci dlouhého a vyčerpávajícího tréninku zpravidla také velice obtížné. S novými botami Nike Zoom Fit Agility vám půjde zlepšování osobních rekordů s dosud nepoznanou lehkostí.

Bota Nike Zoom Fit Agility je navržena tak, aby obstála v každé zátěžové situaci. Je vybavena vysoce citlivým systémem Nike Zoom Air, který dodá kroku více pružnosti. Díky této citlivosti se nemusí sportovkyně závěrečného angličáku bát, ale naopak se na něj budou těšit.

Nike_Zoom_Fit_Agility_Diggins_a

Systém Nike Zoom Air těží z pevných napnutých vláken, která jsou uzavřena v jednotce Nike Air se stlačeným vzduchem. Při dopadu tato vlákna uvolňují své napětí a poté se vymršťují do původní pozice. Tím je zajištěna ideální citlivost pro sportovkyně, které se snaží rychle splnit každý prvek tréninku.

Systém Nike Zoom Air je rozdělen do samostatných vzduchových jednotek, díky čemuž se bota může ohýbat několika směry. Každá jednotka je uzavřena v šestihranných pryžových kapslích a je strategicky umístěna tam, kde sportovkyně potřebují tlumení nejvíce. 

Nike_Zoom_Fit_Agility_a

Design boty je navržen tak, aby splňoval požadavky každé nadšené milovnice sportu. Bota zajišťuje nejen prodyšnost, ale poskytuje i podporu, pružnost a pohodlí.Dynamická technologie Nike Flywire se s každým pohybem chodidla rozpíná či smršťuje, čímž bota přizpůsobuje svůj tvar pohybům sportovkyň.

Kromě toho se konstrukce paty může pochlubit zesíleným polstrováním v blízkosti límce, které přináší větší pohodlí a omezuje nežádoucí pohyb a to i ve vysokém a rychlém tempu.

Nike_Zoom_Fit_Agility_c

Každá žena nejvíce ocení lehkost a pohodlí, které tato bota přináší. Cítit se pohodlně a bezpečně v tréninkové obuvi je ta největší podpora, která vám pomůže k dosažení cílů v překonávání osobních limitů a precizní zvládnutí všech cviků i tehdy, když máte už jen poslední zbytky síly.

Nike Zoom Fit Agility jsou k dispozici v prodejně Nike Prague od října 2014.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nike