Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 9.Prosinec 2019
ijournal.cz

Ledový třpyt*vrstvené šperky typu STATEMENT

red Zdroj: Pandora 5.1.2019 Móda, obuv, doplňky
Winter2018
VNESTE DO SVÉ ŠPERKOVNICE LEDOVOU KRÁSU ZIMY A OSLNIVÉ KREACE NOČNÍ OBLOHY S KOMBINACEMI OKOUZLUJÍCÍCH PRSTENŮ TÉTO SEZONY

Prozařte letošní zimu galaktickou nádherou skvostných nových šperků z kolekce Ledový třpyt, jejichž design otevírá nové dimenze zejména pro kombinování prstenů. Prsteny s krásně propracovanými detaily, vyrobené ze stříbra a kovu PANDORA Rose, kombinují moderní a klasické prvky, jako například kameny s bagetovým výbrusem. Ručně dokončované designy spletitých vzorů upoutají svými futuristickými detaily inspirovanými hvězdnou oblohou a úchvatnými pravoúhlými fasetami čiré kubické zirkonie, jiskřivé jako led.

ledové šperky
Kombinujte a doplňujte prsteny, a vytvořte tak dokonalý vzhled a sestavu navrstvených prstenů pro každou příležitost, ať už se chystáte na předvánoční posezení s přáteli, nebo na večírek s kolegy po práci.

prsten
Učiňte z prstenů sváteční dominantu svého oděvu; vytvořte oslňující kombinaci s otevřeným prstenem Střípky záře a solitérovými prsteny Ledový třpyt z chladného stříbra, které navléknete na různé prsty své ruky. Výsledný vzhled dolaďte světle růžovým solitérovým prstenem a z jednobarevného stylu vytvořte dvoubarevný. Dodejte své kombinaci nepřehlédnutelný efekt přidáním prstenů Ledová krása, jako midi prsteny nebo prsteny na malíček. Jejich souvislé řady nadčasových kamínků prozáří vaše prsty a umocní váš ženský půvab.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora