ijournal.cz

Květinové oleje pro regeneraci vašich vlasů

red Zdroj: Schwarzkopf 11.8.2016 Krása a zdraví

Poškozené vlasy se stále skloňují ve všech pádech. Aby ne. Matné, suché prameny, kterým chybí lesk, síla a vitalita trápí mnoho žen. Řešením je nastolit regenerační režim, jehož základem je výběr a používání vhodné vlasové kosmetiky. Vyzkoušejte novinku Schauma 7 Blossom Oil od Schwarzkopf. Tato nová řada nabízí lehkou recepturu s olejovými výtažky ze vzácných květů bulharské růže, hořkého pomeranče a japonské třešně. Poskytuje intenzívní regenerační efekt všem vrstvám vlasu, a navrací jim zářivý lesk. Navíc nádherně voní. Dopřejte svým vlasům rozmazlující péči, díky níž pak budou posílené od kořínků ke konečkům
a v perfektní kondici – to vše bez zatěžujících silikonů.

 

Nová řada Schauma 7 Blossom Oil je určena pro péči o normální vlasy, které jsou vyčerpané a potřebují dodat vitalitu, sílu a lesk. Receptura obsahuje oleje ze sedmi vybraných květů – jasmínu, pivoňky, hořkého pomeranče, japonské třešně, bulharské růže, levandule a bezinky. Toto vysoce účinné složení regeneruje vlasy, aniž by je zatěžovalo.

Vedle vzácných květinových olejů navíc složení nabízí účinné proteiny, které zacelují a posilují vlasy od kořínků ke konečkům, i na těch nejslabších místech.  Jednotlivé prameny tak budou díky přípravkům Schauma 7 Blossom Oil uhlazené a získají zpět svoji původní krásu.

 7BlossomBlossom

Portfolio Schauma 7 Blossom Oil:

 

  • Šampon Schauma 7 Blossom Oil(250 ml a 400 ml) – Vlasy perfektně čistí, pečuje o ně a dodává jim přirozený lesk, pružnost a vitalitu.  

o   DMOC: 64,90 Kč (250ml), 84,90 Kč (400ml)

 

  • Balzám Schauma 7 Blossom Oil(250 ml) – Vyživuje vlasy a usnadňuje jejich rozčesávání. Vlasy jsou po použití tohoto balzámu poddajné a pružné, lesklé a plné vitality.

o   DMOC: 64,90 Kč

 

Přípravky řady Schauma 7 Blossom Oil jsou k dostání v maloobchodní síti od června 2016.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Schwarzkopf