ijournal.cz

Kutilem doma i na zahradě s RECEPTÁŘEM PRIMA NÁPADŮ: nová kniha právě v prodeji. Na ijournal.cz ji nyní můžete vyhrát!

red Zdroj: FTV Prima - ag. Solootions 27.7.2019 Soutěže

Novou knihu pro všechny začínající i zkušené kutily vydává FTV Prima pod hlavičkou své agentury Solootions. Kutilem doma i na zahradě s RECEPTÁŘEM PRIMA NÁPADŮ na téměř 200 stránkách nabídne ty nejzajímavější výrobky profesionálního kutila a truhláře Pavla „Kutila“ Zemana, nejen z oblíbeného pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ. Doporučená cena nového knižního titulu, který vychází ve spolupráci s nakladatelstvím Euromedia Group, je 349 korun.

untitled

Podrobné fotopostupy, kde jsou krok po kroku vysvětleny jak menší a jednoduché výrobky, tak i větší a složitější konstrukce nabízí nová kniha Kutilem doma i na zahradě s RECEPTÁŘEM PRIMA NÁPADŮ. Titul je přehledně rozdělen do čtyř sekcí. První z nich přivede kutily do dílny a pomůže jim s výrobou všeho potřebného do domácnosti. Druhá část se zaměřuje na zkrášlení zahrady a ukáže, jak na výrobu lavičky i kompostéru. Třetí část přináší návody, se kterými všichni zvládnout opravy v domácnosti raz dva, ať už jde o výměnu poškozené dlaždice či správné podříznutí dveří. Poslední sekce knihy pak obsahuje Prima NÁPADY, tedy návody na výrobu originálních kousků, které potěší všechny kutily.

Autorem knihy, která byla slavnostně pokřtěna v rámci druhého ročníku rodinného festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST, je profesionální kutil a truhlář Pavel „Kutil“ Zeman, kterého diváci mohou znát z hobby pořadů televize Prima RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ a Vychytávky Ládi Hrušky. Spoluautorkou titulu je pak jeho partnerka Petra Zemanová Marková.

photo: Lukas Neasi
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ vydal jednu knihu, která byla celoročním průvodcem pro všechny pěstitele, chovatele, chalupáře a kutily, už v loňském roce. Knížka slavila u čtenářů takový úspěch, že jsme se rozhodli přijít letos s titulem zaměřeným pouze na kutily a podpořit tak všechny, kteří udržují v praxi rčení o „zlatých českých ručičkách“,“ říká o nové knize Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima.

photo: Lukas Neasi

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty. Průměrná sledovanost premiérových dílů v jarní sezoně letošního roku byla 388 000 diváků (share 21,06% v CS 15+). Nejsledovanější epizodu letošního roku vidělo 10. března 530 000 diváků (share 22,88% v CS 15+).

Soutěžní otázka:
Kolik tematických sekcí najdete v nové knize Kutilem doma i na zahradě?
a) 3
b) 4
c) 5

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 5. srpna 2019 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte: Soutěž – kutil. Tři výherce budeme kontaktovat emailem ohledně zaslání knihy.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima - ag. Solootions