ijournal.cz

Křest nového parfému YSL Mon Pa

red Zdroj: foto: YSL Mon Paris 13.4.2017 Společenské akce a události

Zpěvačka Marta Jandová slaví v těchto dnech své 43. narozeniny. První oslava se konala již o dva dny dříve. Na slavnostním křtu parfému Yve Saint Laurent Mon Paris ji totiž překvapil obřím narozeninovým dortem kolega z show Tvoje tvář má známý hlas Adam Mišík.  A zase v převlečení. Adam jako by z oka vypadl návrháři Yve Saint Laurentovi. A byl to záměr. Podobná tvář, nazrzlé vlasy, stejný účes, stejný outfit, stejné brýle jako mladý francouzský módní bůh. 

hejdova,_jandova,_švantnerova,_misik

Adam moderoval křest nového dámského parfému Yve Saint Laurent Mon Paris, jehož kmotrou byla společně s Nikol Švantnerovou a Zorkou Hejdovou právě Marta Jandová.  A byla to skvělá volba. Adam i Marta milují Paříž a pozor. Oba mluví plynule francouzsky. „Učil jsem se asi čtyři roky, moje maminka je profesorka francouzštiny,“ prozradil Mišík. 
A jak se cítil v roli Yve Saint Laurenta? „Módu mám také rád. Je to pocta, že tady mohu coby tento velký muž být,“ dodal Mišík. Marta Jandová ve Francii kdysi chtěla žít a francouzštinu se naučila úplně sama. „Jsem opravdu samouk. Nakoupila jsem učebnice a šprtala. Nakonec jsem skončila v Americe a pak v Německu, ale Paříž a celou Francii miluju a má ji v srdci. Mám k ní strašně blízký vztah, byla jsem tam nesčetněkrát,“ prozradila Marta. Na slavnostním večeru také zazpívala píseň ve francouzštině, kterou speciálně pro tento event na počet návrháře Yve Saint Laurenta složila.

jandova,misik
Adam Mišík jako Yve Saint Laurent zazpíval k narozeninám Martě Jandové. 

Přivonět si k novému parfému Mon Paris dorazila řada dalších známých tváří. Nechyběly Sandra Parmová, Daniela Písařovicová, Petra Svoboda, Eliška Bučková, Kateřina Průšová, Renata Langmannová, Jitka Nováčková, Monika Leová, Eva Perkausová, Aneta Vignerová, Michaela Gemrotová, Andrea Bezděková, Karolína Mališová, Lucie Kovandová, Ivana Mentlová, Kateřina Kristelová Eva Decastelo nebo hlavní vizážistka YSL Michaela Ohemová.

kovandova,_bezdekovajandova,_hrachovcova
parmova,_švantnerova

eva_perkausova


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: YSL Mon Paris