ijournal.cz

Křest nové knihy „21 dní“ Adriany Krnáčové

red Zdroj: Euromedia Group - Universum 2.7.2022 Knihy
V krásné zahradě restaurace Turquoise v Široké ulici v Praze se tento týden konala významná společenská akce spojená se křtem nové knihy „21 dní“ týkající se tématu rakoviny prsu a návodem, jak podobnou životní krizi zvládnout.


21 dníAutorkou knihy je Adriana Krnáčová, pro níž je kniha tvrdou osobní zpovědí nejen o náročné léčbě (ztráta prsu, chemoterapie), ale také o odchodu tehdejšího životního partnera v nejhorších chvílích (7 z 10 partnerů v této situaci ženu opouští).

 

Autorka se zabývá možností přeprogramovat svůj mozek a naučené myšlení během 21 dní – doby, kdy podle neuropsychologů a vědců trvá mozku změnit své naučené vzorce. Popsanou metodou a prací s vlastním podvědomím a myšlením přináší Adriana návod, jak zvládnout těžké životní situace, nejen ty spojené s nemocí. I z toho důvodu je kniha určena nejen pro ženy se stejnou zkušeností, ale i pro všechny, kteří se nechtějí nechat srazit na dno a touží být psychicky silní i ve chvílích, jejichž vývoj nedokážou spolehlivě předvídat.

Knihu pokřtili Jiří Ježek – nejúspěšnější český tělesně postižený sportovec (cyklistika, paralympionik), přítel Adriany Krnáčové a její podpora v nemoci, Prof. MUDr. Petra Tesařová – onkoložka, osobní lékařka paní Adriany. Akce samotné se účastnila řada osobností jak politického, tak společenského života a přátel autorky knihy, která ukazuje jednu velkou transformaci člověka…

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Euromedia Group - Universum