ijournal.cz

Kolik drobností denně hledáte a kolik času byste mohli ušetřit?

red Zdroj: Beenode 2.10.2016 Koktejl

Je to snadné. Vy nemůžete najít peněženku, vaše děti čip, nebo klíče do školy… Ráno se díky tomu stává stresujícím momentem dne, který byste nejraději vymazala ze svého diáře.

image beenode

Jenže: Jde to i jinak. Stačí, když na drobnostech, které se vám nejčastěji zatoulávají na ta nejnemožnější místa, budete mít umístěný přívěsek BEENODE a v mobilním telefonu k němu nahranou přehlednou aplikaci. Rychle, jediným kliknutím, zjistíte, kde se předmět naposledy nacházel, případně si danou věc najdete po zvuku, který přívěsek vydává. Je také dobré vědět, že se jedná o unikátní českou aplikaci, s plnou technickou podporou. 

beenode

Jednoduché, praktické, funkční. Tedy funkce ovšem ženy příliš nezajímají, co si budeme nalhávat. Je tak třeba dodat, že díky personalizovaným polepům také designové a sexy. Vytvořte si online jedinečný motiv, díky kterému bude váš přívěsek BEENODE unikátním kouskem, který nebudete chtít ukrývat. Musthave nadcházející sezóny máte právě před sebou. Vyzkoušejte sama, jak vám zjednoduší život.

beenode s polepem.jpg

Víte že, denně strávíte hledáním ztracených věcí 10 minut, ročně je to 61 hodin a za život prohledáte, vlastně ztratíte, 153 dní? Nemáte pocit, že by se taková doba dala využít smysluplněji? Staňte se Beenoďákem a nakládejte se svým časem podle svých představ…

Více na www.beenode.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Beenode