Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 17.Září 2019
ijournal.cz

Kolekce ESSENCE PANDORA hodnoty Vašeho já

red Zdroj: Pandora 21.9.2014 Móda, obuv, doplňky

V návaznosti na úspěch KOLEKCE ESSENCE značky PANDORA je tato sezóna charakterizována uvedením nové sady dvanácti symbolických přívěsků, jež představují osobní a vnitřní hodnoty žen po celém světě.
V Concept Store Pandora v Praze Na Příkopě 13 byla při této příležitosti odtajněna ambasadorka nové podzimní ESSENCE kolekce 2014 éterická herečka Klára Issová.

Issová

Ve světě plném chaosu dává KOLEKCE ESSENCE ženě možnost vyjádřit její nejniternější podstatu, esenci, jež ji charakterizuje a reflektuje to, kým žena ve skutečnosti je a o co usiluje.

3

Nová škála ručně dohotovených přívěsků ze zlata, stříbra a drahých kamenů, z nichž každý představuje osobní hodnotu, se dále vztahuje ke vrozenému smyslu žen pro sebevyjádření. Prostřednictvím složitých volně plynoucích vzorů, leštěných či broušených drahých kamenů a strukturovaných povrchů představují přívěsky ze zlata, stříbra a kamenů důležité hodnoty, jako je Přesvědčení, Kreativita a Oddanost, a mohou být použity jak samostatně, tak v kombinaci s již existujícími významovými přívěsky značky.

úvod

Půvabný hladký náramek ze sterlingového stříbra, pružné náramky z šedých nebo černých textilních provázků či nový zesílený náramek ze sterlingového stříbra nabízejí v této kolekci ohromné množství způsobů, jak dát najevo své vnitřní hodnoty – a také měnit vzhled podle nálady a stylu.

2

Zkombinujte nadčasové hodnoty a nositelné tvary s ručně dohotovenou krásou jemných šperků. Propojováním žen s jedinečnými a osobními atributy přiřazenými ke zvoleným přívěskům nabízí KOLEKCE ESSENCE nový a vzrušující způsob vyjádření vnitřních hodnot.

1

Více informací naleznete na webových stránkách www.pandoragroup.com.

Inspiraci můžete hledat rovněž na stránkách www.pandora.net.

4

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora