ijournal.cz

Jarní svěžest v nové kolekci Lindex

red Zdroj: Lindex 23.1.2018 Móda, obuv, doplňky
klasika
Lookbook Lindex pro sezónu jaro / léto 18 charakterizuje čistý výraz a námořní inspirace v kombinaci s francouzskou ženskostí. Kolekce je založena na módní klasice ve spojení s moderním mixem nových materiálů, textur a barev.

lindex

„Přednost stylu před trendem je čím dál důležitější. Tato sezóna je vyjádřením ženství tak, jak sama chcete, vyjádřením vašeho vlastního stylu oblékání, které nestárne s časem,“ říká Pia Ekholm, vedoucí designu společnosti Lindex.

pruhy

Kolekce představuje lichotivé ženské siluety s akcentem na oblast pasu a zaměřením na detaily odhalených ramen. Tmavě modrá, béžová a svěží krémově bílá jsou základní barvy a světle modrá, červená a žlutá přidávají jarní svěžest.  

červená

Základem vašeho šatníku zůstávají i nadále důležité stavební prvky, jako třeba nažehlené košile, bretaňské pruhované topy, džíny a kostýmy, ale doplňujeme je o detaily a barvy, jako například červený trenčkot.

jeans

Klíčovými doplňky na jaro jsou výrazné náušnice a síťové tašky v moderní verzi nebo tašky nošené křížem přes rameno ve výraznějších barvách.

nezbytné tašky

Kolekce bude k dispozici na prodejnách a na webové stránce Lindex.com od tohoto týdne.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lindex