ijournal.cz

Výjimečná hvězdná grand opening párty v pentahotelu Prague

red Zdroj: Pentahotel 13.6.2014 Společenské akce a události

Moderní a designový pentahotel v pražském Karlíně  přivítal ve svém prostorném lounge osobnosti z řad obchodních partnerů, přátel a VIP hostů. Akce se konala u příležitosti oslavy úspěšného startu řetězce pentahotels na českém trhu – od svého otevření v září 2013 přivítal hotel již více než 90 tisíc návštěvníků z různých koutů světa a zároveň si vysloužil prestižní ocenění „Certificate of Excellence” od nezávislého cestovatelského serveru Tripadvisor.com, který měsíčně využívá přes 200 miliónů turistů.

pentahotel_2

Výjimečnou událost v jedinečných designových prostorách pentahotelu Prague přišla oslavit řada zvučných jmen -  britská chlapecká kapela Blue v kompletní sestavě, zpěvačka Marta Jandová, slavný pár Václav Noid BártaGábina Dvořáková, topmodelky Andrea Verešová, Aneta Vignerová, Veronika Chmelířová, Jitka Nováčková a Jitka Válková, zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová, moderátorka Gabriela Partyšová, hudební producent Jaro Slávik, zpěvák Jaro Smejkal a další. Stylová hudba, občerstvení, zmrzlina a koktejly světové úrovně, uvolněná neformální atmosféra  –  party byla jednoduše nezapomenutelná!

Pentahotels, to je nadstandardní pohodlí a unikátní stylový design v moderním prostředí. V současné době se řetězec pyšní 23 hotely po celé Evropě i Asii a do konce roku 2015 plánuje otevřít osm dalších poboček. Praha je pro pentahotels první lokalitou z regionu střední a východní Evropy.

Charakteristickým znakem každého pentahotelu jsou otevřené prostory – lounge kombinovaný s lobby, recepcí, barem a kavárnou. Designový interiér je dílem Matthea Thuna, hvězdy italské architektury a designu, jenž zde dokázal propojit dva odlišné světy. Lounge přes den funguje jako místo pro příležitostná neformální setkání a obchodní schůzky, večer se pak promění v pulsující klub. Pentahotels také staví na výjimečné spolupráci s předními značkami, jako je například Sony, která vybavila odpočinkové prostory hotelů konzolemi PlayStation či Diesel – zaměstnanci hotelů nosí oblečení této značky, lounge a vybrané pokoje jsou vybaveny stylovým Diesel osvětlením.

Pro rezervaci a další informace prosím navštivte: www.pentahotels.com

Novinky a speciální akce můžete najít na www.facebook.de/pentahotels a na www.twitter.com/pentahotels.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pentahotel