ijournal.cz

Honza Onder tančí s dětmi a představí svou kolekci pro děti v pátek 24. 10.

red Zdroj: Kidtown.cz 22.10.2014 Aktuality a pozvánky, Pro děti

Tanec může být hrou, při které se děti učí pracovat se svým tělem, říká zkušený tanečník Stardance Jan Onder, který se rozhodl vytvořit dětskou kolekci triček, sešitů, obalů na přezůvky, a dalších předmětů, které mohou jim mohou tanec zpříjemnit. Těšit se na vás bude Honza Onder s doprovodným programem pro děti.

pozvánka

Tanec rozvíjí tělesnou motoriku, je nejpřirozenějším sportovním pohybem a předchází jeho nedostatku v dnešní počítačové době. Respektovaný lektor Jan Onder pořádá kurzy pro mládež a děti pravidelně a intenzivně již od roku 2008 v Ostrově, Sokolově, Mostě, Karlových Varech a několik tanečních seminářů vede i v Praze. Charismatický tanečník říká: „Snažím se vytvářet interaktivní, inspirující prostředí, nijak děti neomezovat. Ke krokům se učíme různé říkanky, samy objevují taneční pohyby, dělají, co je baví, je to takový tanec hrou. A při tom všem se kromě tanečních kroků naučí lépe pracovat se svým tělem, vnímat rytmus a nenápadně si osvojí základy společenského chování.“

Jan Onder má také vlastní pořad na dětském programu Déčko České televize. Taneční hrátky s Honzou Onderem jsou pro předškoláky a školáky skvělou motivací, důvodem hýbat se, s ladnými tanečními kroky zároveň posílit a protáhnout tělo. Sám Onder říká, že s dětmi jedná jako s dospělými, a soudě podle pozitivních ohlasů na jeho pořad je zřejmé, že tento přístup funguje.

Kde:
 Uralská 8, Praha 6- Bubeneč (vedle Puškinova náměstí)

Začátek: v 15 hodin

Akce je zdarma!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kidtown.cz