ijournal.cz

Fit fruit v novém kabátě

red Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina 3.4.2020 Gastronomie

logoČeská společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina přináší na náš trh pestrý výběr zdravých a chutných tyčinek. Pokud hledáte vyváženou svačinku s bohatou ovocnou chutí, sáhněte po Fit fruit. Tato oblíbená pochoutka je na českém trhu již několik let, letos na jaře se však odívá do nového kabátku. Na pultech hlavních maloobchodních prodejců potravin ji nyní naleznete v inovovaných obalech včetně nového loga. Přivítejte jaro pořádnou dávkou ovocné energie!  

Tyčinky Fit fruit jsou výborným zdrojem postupně se uvolňující energie. Stanou se tak ideální svačinkou, kterou máte vždy po ruce. Díky praktickému balení jí můžete mít připravenou v kabelce, v autě či v šuplíku práci pro případ, že vás přepadne hlad nebo chuť na něco dobrého. Ve srovnání s klasickými cukrovinkami vám však neposkytne rychlé cukry, ale vyvážené složení pro vaše zdraví. To vše korunované výbornou chutí plnou ovoce! Navíc neobsahují palmový olej a jsou vhodné i pro vegany.

Fit fruit, svou chutí a složením, se hodí pro každého konzumenta bez rozdílu věku.  Pokud vyznáváte zdravý životní styl a není vám jedno, jak se stravujete, oblíbíte si tuto skvělou svačinku i Vy. Obsahuje uhlohydráty jako kvalitní zdroj energie, lehce stravitelné bílkoviny pro rychlou regeneraci, vlákninu, vitamíny a minerály.

tyčinkytyčinky

Vybrat si můžete jednu z 5 příchutí nabitých ovocem: Fit fruit Meruňka, Višeň, Limeta, Lesní ovoce nebo Brusinka. Mějte svou porci ovoce vždy po ruce a nezapomeňte při příštím nákupu přihodit pár tyčinek do svého vozíku. Nebudete litovat!

Další informace naleznete na webových stránkách www.tycinkafit.cz a www.fit.eu

   

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina