ijournal.cz

Finková, Christovová a Pirichová vykoupily sekáč!

red Zdroj: Textile House 13.6.2018 Móda, obuv, doplňky

TH_Linda_Aneta_Vladka_nakupy
O tom, že ženy milují nakupování, zejména pak oblečení, kabelek a obuvi, není třeba debatovat. A co teprve, když to jsou hned tři dámy odlišných vkusů a postav, jako je Linda Finková, Aneta Christovová a Vlaďka Pirichová neboli protagonistky talk show Trojhlavá saň? To se pak z poklidného nakupování stane doslova několika hodinový lov plný legrace, vzájemného popichování, ale i doporučování si a zkoušení nespočtu kousků oděvů různých stylů. Třeba jako před několika dny při návštěvě oblíbeného second handu světových značek Textile House v centru Prahy.

TH_Linda_Aneta_Vladka_2

Všechny tři dámy tak dokonale demonstrovaly, že jsou skutečně pohodové ženy se vším všudy, které nemají potřebu si na cokoli hrát a nakupovat jen v buticích s poslední módou z italských či francouzských přehlídkových mol za pěticiferné částkyTH_Linda_Aneta_Vladka_1. Jednoduše řečeno, že jim jde na prvním místě o pohodlí, kvalitní materiály a oblíbený styl a že ocení kousky, ve kterých nepotkají zbytek Prahy, ale naopak kousky vyznačující se originalitou a atypickým stylem nebo prvky.

Za tímto účelem tak navštívily second hand Textile House v Charvátově ulici v centru Prahy a pak už jen následovaly hodiny zkoušení, objevování a kombinování. Pro Lindu Finkovou a Vlaďku Pirichovou byla návštěva a nakupování doslova balzámem pro duši, což bylo znát i na počtu vybraných kousků a vyzkoušených outfitů. A dokonce i nejméně nadšená milovnice nakupování jako je Aneta Christovová si ulovila pár povedených modelů, což jak sama řekla, je na ní skutečně úspěch.

Pokud podobě jako tři známé dámy nemáte potřebu si hrát na značkovou módu, ale chcete se jen obléknout ve vlastním stylu s respektováním své postavy, a hlavně hezky a vhodně pro jakoukoli příležitost, zavítejte do některé z prodejen Textile House, kterých je po ČR neuvěřitelných 30!

A jak nakonec Linda, Aneta a Vlaďka vybraly? Na fotografiích z nákupu i vás třeba některý z kousků inspiruje k pořízení.

TH_Aneta_1

Textile House v ČR naleznete v Praze (Charvátova 11, Malá Štěpánská 14, V Horkách 3, Nuselská 132, Arkalycká 757, Seydlerova 5, Zborovská 1, Dělnická 37, Dukelských hrdinů 24, Sokolovská 54, Vršovická 62), Kladně (Poděbradova 3215), Hradci Králové (Ulrichovo nám. 733), Hodoníně (Příční 20), Vsetíně (Smetanova 900), Liberci (Pražská 25), Pardubicích (17. listopadu 360), Plzni (Smetanovy sady 2/13), Frýdku Místku (Štrusová 8), Zlíně (Štefánikova 15), Jihlavě (Masarykovo nám. 48), Českých Budějovicích (Karla IV. 12), Uherském Hradišti (Mariánské nám. 77), Ústí nad Labem (Mírové nám. 31), Teplicích (Krupská 30), Jablonci (Mírové nám. 17), Brně (Poštovská 3), Ostravě (Poštovní 3), Mostě (Třída Budovatelů 116) a Písku (V Koutě 89).

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Textile House