Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 18.Únor 2019
ijournal.cz

Finalistka Miss ČR 2014 Veronika Kašáková v nové roli

red Zdroj: Nadání a dovednosti o.p.s 7.9.2015 Veřejné projekty

Nadání a dovednosti o.p.s. a finalistka Miss ČR Veronika Kašáková startují roadshow po dětských domovech. // 

Finalistka Miss ČR 2014 Veronika Kašáková ve své nové roli patronky Nadání a dovednosti o.p.s. odstartuje na podzim nový projekt této neziskové organizace s názvem „Roadshow s Veronikou – mise naděje pro děti z dětských domovů“ v jehož rámci navštíví 144 dětských domovů po celé ČR.

kolbenka

Veronika se nechala nafotit se třemi dívkami z dětského domova ve Vysoké Peci u Chomutova. Výsledné fotografie již brzy uvidíte v rámci kampaně k akci. Pro dívky to byla první zkušenost s podobným focením a na Veroniku pěly jen chválu. „Je to náš vzor. Vždycky je nám na blízku, máme ji moc rády,“ shodovaly se dívky, které vyzkoušely poprvé i vysoké podpatky, které jim Veronika zapůjčila na focení ze svého šatníku.

kolbenka21

Na cestě, která bude trvat tři roky, chci dětem z dětských domovů pomáhat s objevováním a rozvíjením jejich nadání a dovedností, výběrem školy a povoláním a hlavně s přípravou na jejich budoucí život, který na ně čeká za branami dětských domovů. Odchod z dětského domova byl pro mě těžkou zkouškou, a proto je cílem tohoto projektu předat dětem své životní zkušenosti. Pomoci jim se startem do života. Dodat jim odvahu, sílu a sebedůvěru. A stát se pro ně oporou a rádcem„, dodává Veronika Kašáková.

FullSizeRender

Slavnostní zahájení projektu, jehož součástí bude i módní přehlídka, proběhne 27. 11. 2015 v prostorách bývalé tovární haly pražské Kolbenky. V roli modelek se představí N. Švantnerová, A. Vignerová,  L. Váchová-Křížková, T. Fajksová, E. Bučková, G. Dvořáková.

kolbenka11

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nadání a dovednosti o.p.s