Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Únor 2019
ijournal.cz

Filmové večery s Jamesonem na břehu Vltavy

red Zdroj: M-ocean 15.8.2014 Aktuality a pozvánky, Film

Tři zajímavé projekce, tři večery v Jameson stylu v krásném prostředí na břehu Vltavy ve Výletním kině Smíchov. To jsou JAMESON FILM NIGHT, které startují 21. srpna první projekcí letošní filmové novinky – snímku Lucy.

Projekt Výletního kina Smíchov podporuje Jameson se svým barem a speciální nabídkou drinků během celé letní sezóny. V těchto dnech ale přichází dokonce s vlastním programem – třemi filmovými projekcemi. JAMESON FILM NIGHT se stanou setkáním všech filmových fanoušků, barmanů i příznivců facebookové stránky značky Jameson.

kino

„Jameson a film zkrátka patří k sobě už dlouhou řadu let. Značka Jameson podporuje dlouhodobě filmové festivaly, má ale také vlastní filmové projekty. Výletní kino Smíchov nabízí ojedinělé spojení dobré zábavy a dobrých drinků v příjemném prostředí pod širým nebem,“ říká o projektuKamil Varhánek, brand manager Jameson JBPR.

Premiérové promítání zajímavého snímku Lucy 21. 8. bude pokračovat dalšími dvěma filmovými čtvrtky 4. a 18. 9.
I v obou termínech se mohou všichni příznivci JAMESON FILM NIGHT těšit na spojení kvalitního filmu a cool zábavy.

Jameson

Vstup na projekce bude možný pouze s platnou registrací na připravované landing page. Zájemce osloví aktivity značky na facebooku, prostřednictvím direct mailingu a PR aktivit v on-line médiích. Koncept, organizaci eventů a PR zajištuje agentura M-ocean. Aktivity v sociálních médiích zařizuje agentura Bubble.

Návštěvníky JAMESON FILM NIGHT čeká v přírodě na vltavském břehu maximální pohodlí. Zajištěn je party set-up ze slámy, včetně desingových dekorací, večer proběhne ve stylu „pop-up kino“. Jameson nabídne oblíbené letní coolers: Jameson Ginger, Apple, Mint a Cranberry, na výběr bude kvalitní party jídlo z dílny Crush catering.

drink

JAMESON FILM NIGHT uvítají všechny milovníky dobrých filmů, osvěžujících drinků, dobrého jídla a známých filmových melodií!

Registrace na www.jameson.cz/film-night/

JAMESON FILM NIGHT ve Výletním kině Smíchov najdete na Hořejším nábřeží 2, Praha 5.  Spojení tramvajemi č. 3, 7, 17 a 52 na zastávku Výtoň.

kino a Jameson

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: M-ocean