ijournal.cz

Filmová premiéra Bajkerů se blíží. Dorazit na ni můžete luxusní limuzínou nebo na novém bajku

red Zdroj: Max Sport 25.8.2017 Film, Koktejl
Nová letní komedie Bajkeři dorazí na filmové plátno už 19. října. Mimořádnou podívanou slibují nejen skvělé výkony mladých herců, ale i scénář v podání jednoho z nejvyhledávanějších autorů, Petra Kolečka. Díky partnerovi filmu Max Sport může vás a vaše kamarády na slavnostní premiéru plnou hvězd odvézt luxusní limuzína. Stačí se zúčastnit soutěže www.letnimlsani.cz, kde je ve hře i spousta dalších cen.

Max Sport letnimlsani.cz

Nová česká komedie Bajkeři vtáhne diváky do zdánlivě barvitého světa sociálních sítí, v němž dospívá dnešní mládež. Střet s realitou dokáže dospívajícím bratrům Davidovi a Jakubovi a jejich kamarádovi Sašovi pěkně zamávat životem a jejich zkreslené představy o životě ztratí smysl v proudu zážitků, které prožijí na náročném cyklovýletě. Notnou dávku humoru napumpoval do komediálního příběhu i režisér Martin Kopp, jehož dílem jsou například i seriál Ohnivé kuře nebo Vinaři.

Více o filmu se dočtete zde: http://www.bajkerifilm.cz/

Bajekři film

Pro nedočkavce, kteří by rádi viděli film jako první, a to přímo na sedadle hned vedle mnoha českých star, připravil partner filmu Max Sport soutěž, jehož hlavní cenou je odvoz luxusní limuzínou na slavnostní premiéru pro 4 osoby. Max Sport, výrobce funkčních snacků pro aktivní lidi, se se svými produkty stal nedílnou součástí natáčení, při němž herci podávali vyčerpávající sportovní výkony. „Spojení s komedií Bajkeři je pro nás velice příhodné. Naše produkty jsou určené právě pro aktivní lidi, kteří mají chuť užívat si svůj aktivní život naplno a bez kompromisů. Za své nákupy proteinových tyčinek, které vyvíjíme ve spolupráci s řadou odborníků, mohou být nyní odměněni stovkou cen, mezi nimiž jsou například nová kola nebo GO PRO kamery,“ vyjadřuje své potěšení ze spolupráce Martin Poledna, jednatel firmy Max Sport.

Výher v soutěži je opravdu spousta. Max Sport odmění sto výherců hodnotnými cenami, o nichž se můžete dočíst spolu s pravidly soutěže na www.letnimlsani.cz. Soutěž probíhá do konce září.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Max Sport