Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Únor 2019
ijournal.cz

Festival NEW YORKER FRESH ISLAND

red Zdroj: New Yorker 11.8.2014 Akce, Festivaly
Senzační rytmy na senzační pláži: společnost NEW YORKER již potřetí uspořádala na chorvatském ostrově Pag největší evropský hip-hopový plážový festival.

Slunce, písek a největší hip-hopoví umělci, to byly přísady třetího ročníku festivalu NEW YORKER FRESH
ISLAND FESTIVAL, který se konal od 23. července. Více než 20 000 návštěvníků proměnilo na tři dny chorvatskou pláž Zrće na velkou festivalovou scénu, kde nechyběl bazén, lodě, řada after party ani působivá živá vystoupení.

NEW YORKER FRESH ISLAND FESTIVAL_Aquarius Club

Festival nabídl vše od hip-hopu po R&B, funk a soul. Objevily se i mega star hiphopové scény, jako jsou Rick Ross, Method Man & Redman and Mobb Deep. Ve světoznámých klubech Papaya a Aquarius rozjelo nekončící party více než 40 dýdžejů z nejlepších světových sestav. Kromě jedné z největších německých DJ sestav CRUX Soundsystem a slovenské hip-hopové skupiny Kontrafakt se o skvělou atmosféru staral i moderátor stanice BBC 1 Tim Westwood.

NEW YORKER FRESH ISLAND FESTIVAL

Společnost NEW YORKER uspořádáním festivalu FRESH ISLAND FESTIVAL nejen předvedla, že ví, co je v trendu, ale také potěšila návštěvníky řadou propagačních akcí. V obchodě na pláži mohli zákazníci nalézt bikiny, pánské plavky a dokonce i nové oblečení na večerní party. Scotty 76, umělec pracující s airbrushovou technikou, navrhl speciální tílka.

NEW YORKER FRESH ISLAND FESTIVAL_Scotty 76

FESTIVAL NEW YORKER FRESH ISLAND se vyprofiloval jako jeden z nejpopulárnějších evropských festivalů. Festival se od ostatních odlišuje jedinečným spojením dovolenkového ráje a zábavy do časných ranních hodin, je skutečným odrazem životního přístupu mladých lidí i těch, kdo jsou mladí duchem. Má mezinárodní dosah, kromě mnoha německých hostů se na chorvatský festival vypravili návštěvníci z celého světa. Festival si z první ruky vyzkoušelo i na 120 novinářů z USA, Spojeného království, Francie, Německa, Slovenska, Polska, Rakouska, Slovinska i dalších zemí.

NEW YORKER FRESH ISLAND FESTIVAL_Method Man

„Rostoucí počet návštěvníků potvrzuje lifestylový koncept prezentovaný společností NEW YORKER a je
důkazem, že držíme prst na tepu doby a vnímáme pohled mladých lidí na život,“ uvedl Gerhard Dempewolf,
ředitel pro globální řízení značky NEW YORKER. „Těšíme se na další ročník.“

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: New Yorker