Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Festival lepšího bydlení – Žlutý kamion přijíždí

red Zdroj: Raiffeisen stavební spořitelna 10.5.2017 Hi-tech a bydlení, Koktejl
Raiffeisen stavební spořitelna vyráží se svojí roadshow Festival lepšího bydlení. Její kamion přiváží lidem inspiraci na moderní a cenově dostupné bydlení.

RSTS_Roadshow

Akce je vhodná pro celou rodinu. Žlutý kamion představí vzorový interiér, kde je možné posedět a dát si občerstvení. Pro děti je připravena spousta zábavných aktivit a dospělí si budou moci zasoutěžit o rekonstrukce celkem za 300 tisíc korun od společností SIKO a ORESI. „Jaro je ideální čas na úpravu bydlení. Pokud chcete načerpat inspiraci v designu nebo se poradit, jak vlastně s úpravami začít, nenechte si akci ujít,“ říká Lenka Molnárová, tisková mluvčí Raiffeisen stavební spořitelny.

RSTS_Roadshow_1Program běží od 13–19 hodin. Jeho náplní jsou ukázky bydlících trendů, design, kde se inspirujete proměnami interiérů, můžete se ptát na rady odborníků, tipy, jak výhodně financovat nové bydlení, můžete soutěžit o rekonstrukce celkem v hodnotě 300 tis. Kč. Pro děti je tu skákací hrad, malování na obličej, nafukovací balonky a také soutěžení v kreslení. Pro malé i velké je tu nachystané občerstvení v podobě rozpékaného pečiva, čaje, kávy, sušenek, popcornu.


Podrobné informace o celém programu a jednotlivých zastávkách se dozvíte na www.rsts.cz ( zde )

Zdroj dat: STEM/MARK, reprezentativní vzorek internetové populace, 513 respondentů, březen 2017

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Raiffeisen stavební spořitelna