ijournal.cz

Doslova zatěžkávací zkouška nových prostor hotelu Savoy vyšla na jedničku

V nově zrekonstruovaných prostorách pražského hotelu Savoy se v úterý 19. května konalo v pořadí již 9. profesní setkání magazínu Best of, kterého byla přítomna více jak stovka významných hostů ze společenského života, kteří vynikají ve svých  profesích. Slavnostního přestřižení pásky nové restaurace Hradčany se zhostil režisér Zdeněk Troška spolu s generální ředitelkou hotelu Alicjou Heziuk Raith a pořadatelkou tohoto tradičního profesního setkání Michaelou LejskovouRestaurace Hradčany ohromí unikátní otevírací střechou, která za slunečného počasí navozuje pocit venkovního posezení.

slavnostni paska

Večerem prováděl mistr slova Jan Přeučil s modelkou Anetou Vignerovou, který ji pochválil za její výkon. Modelka se totiž v této roli představila poprvé a přiznala, že  tréma trochu pracovala. Program večera zahájil virtuóz Jaroslav Svěcený skladbou na housle. Jakmile pak zazněly první tóny titulní písně muzikálu Fantom Opery v podání Michaely Gemrotové a Mariana Vojtka, dokonce se rozhoupaly v restauraci  křišťálové lustry a mnohým se díky neuvěřitelné energii až zatajil dech. Opravdu silný zážitek umocnilo i vystoupení operní pěvkyně Andreu Tögel Kalivodovou, kterou na klavír doprovázel Petr Malásek.

michaela gemrotova petr malasek
Kromě exkluzivních hostů, režiséra Zdeňka Trošky a herečky Ivy Janžurové, kteří přijali pozvání k oslavě svých narozenin, se v rámci společenského večera představily neziskové organizace, např. Asante Kenya, jehož zakladatelkou je Lejla Abbasová či Český výbor pro Unicef  s přítomnou ředitelkou Pavlou Gomba a další společnosti (firmy) se svými aktivitami.

robert vano, zdenek troska, iva janzurovapodhursky a mahdal


Výborné delikatesy místních věhlasných kuchařů včele se šéfkuchařem Petrem Patočkou ocenila herečka Gabriela Vránová s manželem, moderátoři (další Zdeňkové) Mahdal a Podhůrský se svými partnerkami nebo herečka Nela Boudová, fotograf Robert Vano, Felix Slováček, hlasatelé Marie Tomsová a Alexander Hemala.

lejla abbasovanela boudovamarie tomsova a alexander hemala

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Zdroj: Best of, foto: nextfoto