ijournal.cz

Dopřejte si ten správný relax v Saunovém světě Aquapalace Praha

red Zdroj: Saunafest 14.7.2021 Různé

Milovníci odpočinku jistě ocení rozsáhlý Saunový svět v čestlickém aquaparku, kde na vás čeká 14 saun a prohříváren. Prostor je rozdělen na klasické finské sauny, římské lázně a venkovní část s vířivkou a ochlazovnou. Vybrat si můžete také z některých ozdravovacích nebo zkrášlovacích procedur včetně novinky – Peelingového baru ve Spa & Wellness.

foto_mistr rucniku


Čím je saunování prospěšné pro náš organismus?

Večerní návštěva sauny je mnohem více než jen způsob relaxace po náročném dni. Lékaři se shodují, že lidé, kteří se pravidelně saunují (alespoň 1x týdně), mají nižší výskyt kardiovaskulárních onemocnění a potíží s krevním tlakem. Průzkumy potvrzují, že milovníci saunování mají také méně problémů s plicními chorobami, a dokonce i s duševním zdravím.

sauna+lidi

Pozvánka na událost sezony – Saunafest 2021

V termínu 12. – 15. 8. si rozhodně nenechte ujít oblíbený festival zážitkového saunování, který se v Aquapalace Praha  představí již po deváté. SaunaFest je jednou z největších akcí svého druhu v Evropě, která každoročně přináší to nejlepší ze saunového umění. I letos se na akci setkají saunéři a odborníci z ČR i světová špička z Belgie, Dánska, Itálie, Malajsie, Maďarska či Polska. Hlavním programem je oficiální Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech. Součástí doprovodného programu bude i soutěž Mistr ručníku, Windstorm master a mnoho dalšího.  Ani letos nebude chybět prohřívání ve speciálních stanech, metličkování nebo peelingový bar a speciální aromaterapie.

Vstupenky zakoupíte a více informací se dozvíte na webu www.aquapalace.cz a www.saunafest.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Saunafest