ijournal.cz

Dopřejte si na horách Relax …nová kolekce zimních doplňků značky Relax 2017 / 2018

red Zdroj: Relax 7.11.2017 Móda, obuv, doplňky

Relax_sety_zima2017-18
Na první sníh se těší především lyžaři, kteří již teď ladí formu a připravují se na otevření zimních středisek. Ale nejenom výborné klimatické podmínky zajistí ten správný požitek z jízdy. Mnohem více záleží na kvalitním vybavení.

Česká značka Relax představuje novou kolekci zimních doplňků. Zákazníci se mohou těšit nejenom na desítky nových modelů, ale také na vylepšení těch nejúspěšnějších z minulých kolekcí. Hlavním benefitem nadále zůstává vysoká kvalita výrobků za příznivou cenu napříč celým sortimentem.

image
LYŽAŘSKÉ HELMY

Největším tahákem letošní kolekce jsou helmy se štítem 2 v 1 rozšířené o nové barevné kombinace. Štíty jsou díky lehkému zrcadlu vhodné do jasných, ale i zhoršených světelných podmínek. „Velké očekávání máme od dětských štítových helem.  Patříme mezi první značky, které tyto dětské helmy nabízí. Při jejich vývoji  jsme využili dosavadní bohaté zkušenosti z vývoje a potenciálu dětské helmy TWISTER, která je mezi zákazníky dlouhodobě velice oblíbená. Výsledkem je helma STEALTH vhodná pro lyžaře ve věku 6 – 12 let, která svými atributy nabízí zákazníkům nejvyšší možnou kvalitu a komfort,“ říká Simon Friedrich, produktový manažer značky Relax. 

1 2  

Zcela nová lyžařská helma COMBO osloví zákazníky, kteří vyhledávají čisté ladné křivky minimalistického designu s přísně aerodynamickým tvarem. Při vývoji této helmy byly klíčové praktické zkušenosti a znalosti získané z testování profesionálními sportovci.3

„Naším cílem je nabídnout helmy širokému spektru uživatelů. Proto zpětnou vazbu i od našich zákazníků nebereme na lehkou váhu. Barevné sladění helmy s našimi lyžařskými brýlemi je pro mnoho z nich příjemným benefitem, který jsme v letošní kolekci maximálně využili,“ dodává Simon Friedrich.

4 5  

 
LYŽAŘSKÉ BRÝLE

Nejdůležitější součástí lyžařských brýlí je tzv. zorník, jehož hlavní funkcí je filtrace světla. V kolekci převažují lyžařské brýle osazené technologicky nejvyspělejšími optickými čočkami MULTIVISION, které jsou lépe přizpůsobené lidskému oku a přispívají k vysokému uživatelskému komfortu. Navíc jsou z nárazuvdorného odlehčeného materiálu s protizamlžovací úpravou.  Stále více oblíbené jsou zrcadlové čočky PLATINUM různých barev a intenzity. Jejich hlavní výhodou je zvýraznění kontrastu. Letošní novinkou jsou rozjasňující barvy čoček, např. kombinace růžové čočky a modrého zrcadla (OCEAN PLATINUM), oranžové/hnědé čočky se zeleným (AURORA PLATINUM) nebo žlutým zrcadlem (SPECTRA PLATINUM).

123

V oblibě nadále rostou modely s širokým či panoramatickým zorníkem, které umožňují maximální periferní vidění. Velká část lyžařských brýlí Relax je vhodná pro nošení přes dioptrické brýle. Samozřejmostí je 100% ochrana očí před UV zářením u všech modelů.4

„Pro milovníky běžek představujeme nový model NORDIC vyvinutý speciálně i pro širší obličej. Vybaven je výměnnými čočkami pro růžné světelné podmínky, stejně jako oblíbený besteller kolekce model CROSS,“ doplňuje Simon Friedrich.  

   

LYŽAŘSKÉ RUKAVICE

Vysoká funkčnost, voděodolnost a prodyšnost při zachování vysokého tepelného komfortu jsou hlavními přednostmi kolekce lyžařských rukavic Relax. Dámské modely vynikají maximální hřejivostí a jemným zdobením, pánské rukavice funkčností, dětské palčákovým i prstovým provedením s krásnými vzory a barvami. Všechny rukavice mají poutko na ruku proti ztracení.

 1 2 3


Hlavní předností rukavic Relax je funkční membrána AQUA PROTECT. Garantovaná  min. voděodolnost 10 tis. mm a vysoká prodyšnost min. 5000 g/m2/24h  zajišťuje trvalou ochranu a pohodlí při jakémkoliv počasí. Izolační materiál SOFT LOFT zajistí vyvážený tepelný komfort a to i po dlouhodobém používání a praní. Nastavitelná manžeta zabraňuje průniku sněhu do rukavic. Pružné záchytné poutko, kterým jsou vybaveny všechny rukavice Relax, udrží rukavici na zápěstí v ideální vzdálenosti, když potřebujete mít volné ruce.  U dětí je tato vychytávka k nezaplacení, už žádné ztracené rukavice.

Relax je pro zákazníky synonymem širokého sortimentu kvalitních módních a sportovních doplňků za příznivé ceny. Inspirujte se na www.relaxworld.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Relax