ijournal.cz

Domácnost jako ze škatulky

red Zdroj: Tchibo 6.1.2018 Hi-tech a bydlení

Chuchvalce prachu vymeteme z domu a vneseme do domácnosti nový lesk! Ať se jedná o úklid podlahy, oken nebo hromady nádobí, se správnými úklidovými pomůckami lze i velký úklid hravě zvládnout. Nová kolekce Tchibo sází na chytrá řešení 2 v 1 a na praktické úklidové pomůcky, navíc ve svěžích citrónových barvách. Citrón totiž není jen obrazem příjemně svěží barvy, ale i symbolem čistoty! Kolekci „Domácí úklid“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 15. ledna, v e-shopu www.tchibo.cz již od úterý 9. ledna 2018.

Tchibo

Tento týden vás rovněž čekají kolekce Dětská móda: Americký sena Bydlení: Kvalitní spánek.

Ať se nádobí jen blýská!

Odkapávač na nádobí

Vždy je potřeba něco umýt. Odkapávač má separátní silikonovou odkapávací podložku, odnímatelný plastový držák na příbory a stojan na talíře z matné ušlechtilé oceli. Rozměry odkapávače jsou 44 x 15 x 34 cm. Předběžná cena 699 Kč.

 odkapávač

Silikonová odkapávací podložka na skleničky

Podložka je šetrná i vůči křehkému sklu. Už žádné skvrny od zaschlé vody. Podložka je žáruvzdorná, proto je vhodná také jako podložka pod hrnce. Její rozměry jsou 35 x 27 cm, lze ji mýt v myčce. Předběžná cena 199 Kč.

Podložka
Ať jde úklid pěkně od ruky!

Kartáč na radiátory

Ideální na panelové a ploché radiátory. Kartáč dlouhý 80 cm je velmi ohebný, takže se dostane do všech míst. Je s recyklovaným materiálem. Předběžná cena 149 Kč.

Kartáč na radiátory 
Kartáč na dlaždice

Pro vnitřní i venkovní povrchy. Kartáč má robustní plastové štětiny, které efektivně a důkladně vyčistí dlažbu, kameny i jiné povrchy doma i venku. Je s recyklovaným materiálem. Předběžná cena 149 Kč.

Kartáč na dlaždice
Ať jsou povrchy jak zrcadlo!

2v1 mop a stěrka na okna

Dvě různé funkce s jedním pomocníkem. Mop na podlahu o celkové délce 116 cm má dvoudílnou násadu pro snadné sestavení, otočný kloub o 180° a zásobník na vodu s čisticím prostředek o objemu 280 ml. Stěrka na okna má gumový okraj. Součástí výrobku jsou dva návleky na podlahu a dva návleky na okna z mikrovlákna, jsou ekologicky šetrné a důkladně čistí i s minimem čisticího prostředku. Předběžná cena 649 Kč.

2v1 mop a stěrka na okna 2v1 mop a stěrka na okna
Elektrický čisticí kartáček

Pro důkladné odstranění ulpělých nečistot. Kartáček je ideální na spáry a špatně přístupná místa, například kolem vodních baterií. Díky oscilující hlavě kartáčku s 8.000 pohyby za minutu čistí rychle a efektivně. Sada obsahuje pět výměnných nástavců různých tvarů a velikostí. Baterie jsou součástí balení. Předběžná cena za sadu 599 Kč.

 Elektrický čisticí kartáček

Ať je uklizeno v koupelně i v předsíni!

Skládací textilní koš na prádlo

Skladný a praktický. Lze ho kromě prádla využít i jako úložný koš. Má zesílené dno a vnitřní strana je s vodoodpudivou úpravou. Rozměry koše jsou 48 x 24 x 34 cm. Předběžná cena 449Kč.

Skládací textilní koš na prádloRozpěrná police 


Rozpěrná police

Rychlé extra úložné místo. Polici lze flexibilně upevnit mezi dvě zdi nebo stěny skříně rychle a bez vrtání a šroubování, stačí vhodně nastavit její šířku. Police je z oceli s povrchovou úpravou práškovou barvou. Její rozměry jsou 54 – 95 x 3 x 25 cm. Předběžná cena 349Kč.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tchibo