ijournal.cz

Dokonalá rovnováha mezi vínem a ovocem

red Zdroj: FamilleCastel 14.5.2014 Gastronomie

Nová kolekce vinných nápojů VeRy zrozených ze stoletého regionálního francouzského zvyku míchání vína s ovocem. Jedinečné nápoje značky FamilleCastel nabízejí čtyři harmonická spojení vína s příchutí grapefruitu, broskve, limetky a granátového jablka, vždy podávané výrazně chlazené.

Vinné_nápoje_VeRy

FamilleCastel, tradiční francouzský výrobce a vývozce vína, vytvořil tuto novou řadu vinných nápojů VeRy v reakci na poptávku moderního zákazníka toužícího po inovaci. Značka FamilleCastel je zárukou vysoce kvalitního vína a nápoje VeRy se vyznačují dokonalou kombinací lahodné chuti vína a ovocné svěžesti s využitím přírodního aroma.

„Tento druh vína je velice oblíbený ve Francii, kde se v letních měsících hojně podává jako aperitiv. Původ tohoto nápoje můžeme nalézt v lázeňských a přímořských oblastech, kde bývalo zvykem přidávat si do dobře vychlazeného růžového vína grapefruit,“ říká sommelier oficiální degustace.

VeRy_by_Famille_Castel

Po velkém úspěchu ve Francii, kde nápoje VeRy by FamilleCastel v současné době drží 25% podíl na trhu s přibližně 38 miliony prodaných lahví v roce 2013, se firma zaměřila na vývoz těchto vinných nápojů, protože mnohé zahraniční trhy jsou známé svou otevřeností k inovacím a hledání nových trendů v konzumaci; Česká republika v tomto ohledu není výjimkou. Cílovými trhy v Evropě jsou Česká republika, Polsko, Švýcarsko a Belgie. Mezi trhy, kde je tento nový produkt úspěšný, patří například také oblast Afriky.

VeRy_by_Famille_Castel

V České republice budou nápoje VeRy by FamilleCastel představeny v Plzni ve dnech 17. – 18. května a v Pardubicích ve dnech 21. – 22. června v průběhu Apetit Festivalů, v Brně od 15.  – 18. května na Festivalu středomořských chutí a vůní a v Praze dne 21. června na Apetit pikniku a znovu poté od 10. – 14. července v rámci Francouzských trhů. Nápoje je rovněž možné zakoupit v prodejnách Billa, Tesco, Interspar či Žabka, a to v následujících příchutích:

VeRy Grapefruitživý buket s čistým, citrusovým aroma, kterému dominuje aroma čerstvého grapefruitu
Ideální vyváženost a harmonie růžového vína a grapefruitu. Nejprve je výrazně cítit chuť čerstvých citrusů, pak se na patře rozlévá vyvážená lahodnost vína.

VeRy Peach–svěží, šťavnatý a příjemný buket se stálým broskvovým aroma
Chuť svěží a hedvábná. Perfektní vyváženost mezi stálostí bílého vína a sladkostí zralé broskve.

VeRy Limebuket svěží a živý, s intenzivním limetkovým aroma
Chuť živá a svěží. Stálostlimetkové chuti je jemnězmírněna elegancí vína.Povzbudivá, aromatická,napjatá kyselost vyvážená příjemnou, dlouhou dochutí.

VeRy Pomegranatesvěží a příjemný buket s dominancí ovoce
Vyvážená a harmonická kombinace kyselkavého granátového jablka a dobře vystavěného vína.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FamilleCastel