ijournal.cz

Diamantové vyznání lásky od Alo diamonds

red Zdroj: Alo diamonds 31.1.2020 Móda, obuv, doplňky

Česká klenotnická značka ALO diamonds, která letos slaví 25 let od svého založení, představuje novou valentýnskou kolekci. Motivy srdce se opakují v náušnicích, náramcích nebo v přívěscích, které zdobí bílé diamanty.


diamantové srdce

Model, přívěsek ve tvaru srdce osazeného černými diamanty, okouzlí také sebevědomou ženu, která má ráda netradiční věci a výjimečné klenoty.

Alo diamonds náušnice
Luxusní náušnice v originálním procítěném romantickém stylu. Exkluzivní šperk z růžového zlata ve tvaru srdcí, která jsou zahalená do něžného třpytu 90 zářících diamantů.Třpytivé srdce posázené brilianty představuje luxusní dominantu náramku Sweet Glow. Srdíčko z bílého zlata je zavěšeno na černé šňůrce, dozdobené několika zlatými korálky. Variabilní šňůrka se přizpůsobí každé ruce. náramek
přívěsekRomantický přívěsek ve tvaru srdce s rafinovaně čistou siluetou z růžového zlata, která je pro větší zdůraznění svůdných linií šperku zahalena do noblesního třpytu 51 diamantů.

prsten

Prsten
z růžového a černého zlata s diamanty Love Call.
Věnujte své ženě, přítelkyni či mamince spolu s jejím vysněným šperkem také pocit naprosté výjimečnosti! Nezáleží na tom, jestli jste vybrali prsten, náušnice, náramek nebo náhrdelník. Diamantový šperk bude v každém případě naprosto nezapomenutelným dárkem.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alo diamonds