Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Den dětí trochu jinak. Tip pro maminky a jejich dcery

red Zdroj: Akademie rodičovství, salon Petry Měchurové 15.5.2017 Pro děti

Blíží se Mezinárodní Den dětí a s ním také přání rodičů, i jejich dětí, si den skvěle užít. Jistě, můžete zajít na pohár, bavit se v kině, co takhle zamyslet se nad přidanou hodnotou společně tráveného času, kterého je v dnešní době tak málo?

Pokud chcete své dceři udělat opravdu radost, vyrazte společně ke kadeřnici. Jak vysvětluje Kateřina Novotná, spoluzakladatelka Akademie rodičovství: „Když jsme byly osloveny salonem Petry Měchurové o participaci na jejich Dni dětí, neváhaly jsme ani minutu. Salon nabízí možnost nechat se udělat krásnou, AR nabízí aktivně vytvářet vnitřní krásu a pečovat o vztahy s nejbližšími, a o tom bude tento den.“

Tip pro maminky a jejich dcery.

Pokud se rozhodnete své dceři splnit přání a vyrazit společně ke kadeřnici, na co se můžete těšit? Společně si vytvoříte moodboard – tedy informaci o tom, jak se navzájem vidíte, podpoříte aktivitami vzájemné vztahy, důvěru a komunikaci, absolvujete diagnostiku vlasů, zjistíte, jak funguje zákulisí salonu a budete odcházet s nově upraveným účesem.

Petra Měchurová tímto eventem ve svém salonu navazuje na již proběhlou událost v loňském roce. Přidejte si i vy k rodičům, kteří chtějí pochopit pubertu svých dětí a být pochopeni i dospívajícími dětmi. Akce proběhne 4. 6. 2017 od 9.30 – 13.30. Místa na ni je třeba rezervovat, přímo v salonu Petry Měchurové.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Akademie rodičovství, salon Petry Měchurové