ijournal.cz

Deco Loco | Vánoční workshop: Tvoření adventních věnců

red Zdroj: Deco Loco 31.10.2020 Aktuality a pozvánky, Různé

Po předchozích úspěšných ročnících jsou pro vás opět chystány vánoční workshopy. A protože zájem byl vždy veliký, termínů je letos opravdu hodně. I tak raději neváhejte a rezervujte si svůj čas co nejdříve.

vánoční věnec


Srdečně vás zveme na kreativní workshop, kde společně vytvoříme adventní věnec na stůl nebo na dveře ze zajímavých dekorativních materiálů. Vybírat budete moct z různých korpusů věnců, přírodní, textilní i skleněné dekorace, ale hlavně dostanete notnou dávku inspirace, aby vámi vytvořený věnec byl ten pravý, jedinečný, nejkrásnější…

Pokud to stihnete, budete mít možnost vytvořit si doplňkový věnec na dveře nebo svícen na stůl za zvýhodněnou cenu. K dispozici budete mít veškerý potřebný materiál a pomůcky, samozřejmě si můžete donést i své oblíbené ozdoby nebo přírodniny, které vás cestou cvrnknou do nosu.

Nebude chybět ani vánoční minimarket, těšit se můžete na vánoční drobnosti i výhodné nákupy bytových doplňků a dekorací v DECO LOCO.

Pokud byste vytvořili samostatnou skupinku, rádi Vám nabídneme individuální termín.

Workshop může být také vhodný dárek. Pokud byste si přáli někoho tímto způsobem obdarovat, rádi vám vyhotovíme dárkový poukaz.

 věnec


Termín
: 23. –28. 11. 2020 (kompletní přehled termínů najdete níže nebo zde: https://www.lusito.cz/workshopy/

Místo: Českomoravská 142/18, Praha 9

Cena: 1.150 Kč / 1 věnec

Cena zahrnuje:

  • veškerý materiál na výrobu jednoho adventního nebo vánočního věnce na dveře
  • zapůjčení potřebných pomůcek, tvoření pod vedením lektora, tipy, triky, návody
  • občerstvení (domácí svařáček a limonády, drobné pohoštění)

Registrace provádějte prostřednictvím nákupu vybraného termínu zde: https://www.lusito.cz/workshopy/

workshop


Rezervace termínu je platná po zaplacení minimálně zálohy ve výši 50 % z ceny workshopu.

Platbu zálohy je možné uskutečnit:

  • platební kartou online – zakoupením produktu, dle termínů zde: https://www.lusito.cz/workshopy/
  • bankovním převodem (po zakoupení termínu na: https://www.lusito.cz/workshopy/vám do 24 hodin přijde do emailu faktura s podklady k platbě)
  • Hotově s předstihem v showroomu DECO LOCO (pokud si přejete provést úhradu zálohy osobně v showroomu DECO LOCO, můžete tak učinit kdykoliv během běžné otvírací doby)

Rezervace je platná po zaplacení zálohy ve výši 50 % z ceny workshopu. Záloha není vratná, můžeme Vám však nabídnout využití části zálohy jako kredit na nějaký další kurz. Samozřejmě, pokud by se kurz vůbec nekonal –vzhledem k tomu, že v dnešní době nelze nic s určitostí plánovat, byla by záloha vrácena v plné výši. Děkujeme za pochopení.

Rezervace můžete provádět také prostřednictvím e-mailu na lusito@lusito.cz (na FB + insta nebo nám klidně napište do zpráv).

Postupně se zpřísňující vládní omezení plně vnímáme, a i přes ně věříme, že se workshopy za upravených podmínek podaří zrealizovat. Více info zde: https://www.lusito.cz/vanocni-workshop-tvoreni-adventnich-a-dekorativnich-vencu

Těšíme se na vás!!!❤️

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Deco Loco