ijournal.cz

Dárky na poslední chvíli

red Zdroj: foto: archiv firem 14.12.2023 Rady, tipy, názory

Vánoce se blíží rychlostí světla a vám stále některé dárky chybějí? Máme pro vás několik rychlých nápadů – originálních i těch, které jsou sázkou na jistotu. Potřebujete dárek pro aktivního sportovce, gurmána, který tráví své nejlepší chvíle v kuchyni, starostlivou babičku, neposedné dítě, anebo něco pro celou rodinu? Tady si jistě vyberete.

image vanoce

První dárek udělá radost aktivnímu dobrodruhovi, který nerad sedí doma a potřebuje ke štěstí čerstvý vzduch, dostatek zeleně a radost z poznání nového. Stezka korunami stromů v Krkonoších se nachází na okraji Janských Lázní. Jde o zážitkovou a naučnou stezku v celkové délce 1 511 metrů, která je zakončena výstupem na 45 metrů vysokou vyhlídkovou věž. Návštěvníci se na trase stezky vydají od kořenů přes visutý chodník a unikátní podzemní jeskyni až ke korunám stromů na vrcholu vyhlídkové věže, ze které je možné si vychutnat výhledy do korun stromů smíšeného krkonošského lesa i do krajiny kolem.

 2024_1osoba

udicí pistole
Dalším tipem je opravdová specialita pro domácího kuchaře, cukráře nebo barmana. Kouř s udicí pistole Sage BSM600 můžete použít nejen k zauzení masa nebo ryb, ale také na sýry, ovoce i zeleninu. Díky kouři získá úplně novou chuť i obyčejná omáčka, máslo, nebo dokonce míchaný drink. Lákavého aromatu přírodního kouře ze štěpků z jabloně či bílého ořechu dosáhnete bez přidaného tepla. Udicí pistolí Sage nejen potěšíte, ale i překvapíte nejednoho nadšence pro dobroty. Cena 2 999 Kč.

Dermacol 

Oblíbeným dárkem pro ženy je péče o jejich krásu, které se věnuje Dermacol. Grafická designérka společnosti Tereza Průchová se stala tváří dárkového balíčku Natural, který obsahuje denní i noční krém a krém na ruce s mandlovým olejem. Jejich nezaměnitelnou vůni a blahodárné účinky na suchou pleť ženy ocení právě v nadcházejícím zimním období. Vánoční procházky jim pak budou „slušet“ ještě víc. Kromě toho, jak říká Tereza: „Není důležité, jestli je doma dokonale uklizeno a napečeno, vánoční čas je třeba si v první řadě vychutnat.“ Dárkový balíček Natural, Dermacol 299 Kč. Inspirace na www.dermacol.cz.

 

vysavačTereza Průchová má jistě pravdu, ale co když si přece jen potrpíme na pořádek, aby posezení v rodinném kruhu bylo co nejpříjemnější. Oceníte rychlý a efektivní úklid?  S tyčovým vysavačem SENCOR SVC 9879BK s lehkou konstrukcí, rotací 360° a bez přívodního kabelu vysajete každý kout. Odnímatelná jednotka se dostane i na těžko dostupná místa. Díky výkonnému digitálnímu motoru o síle 550 W a LED osvětlení hlavice nemají žádná nečistota a prach šanci. Digitální displej informuje o stavu baterie a zvoleném režimu. AUTO funkce pak naprosto sama díky inteligentním senzorům vyhodnotí a nastaví výkon podle typu podlahy a koncentrace prachu. Široké příslušenství včetně nástavce CATS&DOGS, cyklonového filtračního systému HEPA potěší všechny a alergiky především. Zakoupíte na www.sencor.cz za 9 999 Kč.

Sodastream Chcete udělat radost celé rodině? Máte rádi bublinky? Máte rádi osvěžení? Nový výrobník perlivé vody se stylovým podsvícením SodaStream E-Terra splňuje i ty nejvyšší požadavky na design, funkčnost a pohodlnou obsluhu. Přípravu domácích bublinek zvládnete jediným dotykem – stačí si zvolit ze tří přednastavených režimů perlivosti – jemný, středně nebo silně perlivý. Kromě výrobníku balení obsahuje novou bombičku se systémem rychlého uchycení Quick Connect, opakovaně použitelnou lahev vhodnou do myčky na nádobí s objemem jeden litr a elektrický adaptér. E-Terra vás podpoří i při přípravě míchaných drinků na vánoční a novoroční oslavy. Cena 3 490 Kč na www.sodastream.cz.

 

reproduktorDnešní poslední tip je malý, designový, výkonný, odolný a hlavně reproduktorneodolatelný. Ponořit se s ním můžete do světa hudby. Voděodolný reproduktor má kryt z prémiové tkaniny, která nejen vypadá skvěle, ale také ho chrání před poškrábáním. S funkcí TWS (True Wireless Stereo), jež umožňuje propojení dvou reproduktorů bezdrátově, si můžete užít prostorový zvukový zážitek. U modelů řady SIRIUS 2 lze propojit i dvě rozdílné velikosti. LED osvětlení reproduktoru vytváří neopakovatelnou atmosféru pro každou příležitost. Nabíjení z USB-C je rychlé a pohodlné, svou oblíbenou hudbu tak můžete mít všude s sebou. SIRIUS 2 je vyráběn ve třech velikostech a čtyřech barevných provedeních, což jistě každý mladý posluchač ocení. Cena od 799 Kč .

 

Vánoce bez stresu jsou ty nejlepší, snad k nim
naše tipy alespoň trochu přispějí.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv firem