ijournal.cz

Dana Morávková: od scénáře k šicímu stroji

red Zdroj: a foto: Elega.cz 26.3.2017 Společenské akce a události

Každý z nás má svoji neřest a ani známé osobnosti nejsou výjimkou. Naštěstí pro herečku Danu Morávkovou se drahý koníček sbírání kabelek stal její druhou prací – je totiž tváří již desáté kolekce českých kabelek Elega by Dana M., které dokonce i sama navrhuje.

prehlidka

„Navrhovat kabelky je můj splněný sen. Inspiraci sbírám všude kolem sebe, sleduji trendy v ulicích i na přehlídkových molech. Kolekce pro jaro a léto musela být absolutně svěží, a proto jsem vsadila na světlé a pastelové barvy. Ohlasy jsou zatím pozitivní, proto věřím, že bude mít i tato kolekce úspěch,“ podělila se s námi o svoji radost nestárnoucí Dana.

Elega Dana Morávková

Kromě toho opravdového, podporuje v návrhářských ambicích herečku i její seriálový manžel. Jan Čenský, který celým večerem v hotelu President provázel, se s námi podělil o svůj mužský pohled na téma kabelek: „Já ke kabelkám samozřejmě příliš pozitivní vztah nemám, jelikož jsem zejména sponzor. Dělám si samozřejmě legraci. Kabelky jsou krásná záležitost a pokud dělají své majitelce radost, je vše, jak má být.“

Majitelka Agentury NEJ a modelka Romana Pavelková, která akci organizovala již poněkolikáté v řadě, nám prozradila, že by si české kabelky z Třebechovic pod Orebem bez tváře populární herečky Dany Morávkové, nedokázala už ani představit. Dokonce přišla s nápadem, že spojení pánské kolekce této značky a charismatického Jana Čenského by mohl být dobrý marketingový tah.

Elega1Elega Jan Čenský

Nové modely zatím pouze dámských kabelek předvedla čtveřice MISSek Gabriela Lašková, Monika Leová, Veronika Chmelířová a Carmen Justová. Prezentovat kabelku bylo pro některé dámy výzvou: „I když už přehlídky moc nechodím, tuhle akci jsem si nemohla nechat ujít. Dnes máme ještě rodinnou oslavu, na kterou přijdu o trochu později, ale věřím, že minimálně ženy v naší rodině můj důvod pochopí,“ směje se modelka a zprávařka Gábina.

prehlidka-1 prehlidka-2

Kolegyně Monika Leová se cítí sice jistě před kamerou, z přehlídky však měla trochu trému: „Taky chodím přehlídky jenom výjimečně, ale jsem ráda, že jsem se zúčastnila. Přes počáteční nervozitu jsem se díky příjemné atmosféře opět rychle dostala do role modelky.“

prehlidka-3 prehlidka-4

Outfity od Lussi Bugner sedly všem čtyřem kráskám, a to samé platilo i o kabelkách.

Nejedna z přítomných dam z akce odcházela s novým přírůstkem do svého šatníku.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: Elega.cz