ijournal.cz

Čistota a svěžest s nádechem zimy a neodolatelnou vůní Vánoc

red Zdroj: Henkel 21.11.2017 Hi-tech a bydlení

Vykouzlete si zimní atmosféru s pevnými bloky Bref Power Aktiv Winter Magic

Morning FrostOWinter Pineblíbené tuhé WC bloky Bref Power Aktiv ve tvaru kuliček nyní koupíte i v limitované zimní edici. Pokud patříte k milovníkům zimní atmosféry, bude pro vás tato novinka to pravé. Provoňte si domov s každým spláchnutím variantou Morning Frost s vůní eukalyptu nebo variantou Winter Pine s vůní borovice.

Všechny pevné WC bloky Bref, včetně této limitované edice, v sobě skrývají čtyři funkce, které vaší toaletě dodají hygienickou čistotu, dokonalou čisticí pěnu, ochrání před vodním kamenem a navíc poskytnou nádhernou dlouhotrvající svěžest.

K dispozici jsou v balení tří kusů za obvyklou maloobchodní cenu 124 Kč.

Potěšte své blízké kvalitním praktickým dárkem od Persilu!

  Prací prášky a gely Persil 360° Complete Clean jsou nyní k dispozici ve sváteční limitované edici v obale s červenou stuhou. Jsou ideálním vánočním potěšením pro všechny, kteří chtějí věnovat kvalitní praktický dárek. Persil se postará o všechno, co od praní žádáte – odstraní i ty nejodolnější skvrny, prozáří bílé a barevné oděvy, dodá prádlu nádhernou vůni, dlouhotrvající svěžest a je navíc jemný ke tkaninám.

Limitovanou vánoční edici Persil prášků a gelů koupíte v několika velikostech, například 20 pracích dávek (PD) obvykle stojí 159 Kč, 40 PD 359 Kč a 50 PD za 429 Kč.Persil prášekPersil gel
Persil prášek XXLSomat GOLD gel_limitka
Zvolte „zlatý“
Somat pro dokonale čisté nádobí

Limitovaná vánoční edice přípravků na mytí nádobí v myčce Somat potěší hned třikrát. Kromě prémiových Somat GOLD tablet ve zlatém balení, se můžete těšit i na zlatý Somat GOLD gel a speciální edici multifunkčních tablet Somat All in One. Limitovaná edice je dostupná nejen ve standardních velikostech, ale i ve speciálních Somat GOLD tabs_limitkavelikostech s tabletami navíc, které určitě využijete během Vánoc. Navíc, funkce ochrany skla a dekoru, funkce soli a leštidla rychlá rozpustnost nebo účinnost již při 40°C a mnohé další funkce jsou zaručeny.

Balení XL má obvyklou maloobchodní cenu 359 Kč a velikost Mega pack stojí obvykle 499 Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel