ijournal.cz

Chytrý klip – rychlé řešení pro ochranu dýchacích cest vyrobené českou firmou

red Zdroj: Plastia 7.10.2020 Rady, tipy, názory

chytry_klip_image_šedy_49Kč
Roušky budou ještě na dlouhou dobu součástí našeho každodenního života. Pro ty, kteří dávají přednost českým výrobkům a trvalejšímu řešení před jednorázovým, připravila společnost Plastia sídlící v Novém Veselí na Vysočině chytrý klip. Do něj můžete jednoduše vložit nanotextýlii, bavlněnou látku nebo obyčejný papírový kapesník a rouška je na světě. Rychle a levně. Chytrý klip je vyrobený z kvalitního plastu a jeho podoba pochází z dílny mladých českých designérů ze studia WRKS. Balení dvou chytrých klipů je doplněné netkanou textilií a gumičkami. K dostání je na e-shopu Plastia za cenu 49 Kč.

 Plastia 13.5.2020 | David Poul | www.davidpoul.cz


Jak chytrý klip používat se dozvíte z tohoto videa: https://www.youtube.com/watch?v=vzU36K00lLg.

 

chytrý klipVýhody CHYTRÉHO KLIPU


vyrobený v Čechách

malá zátěž pro životní prostředí – na rozdíl od jednorázových roušek neprodukujete odpad

každý den může být vaše rouška jiná – slaďte bavlněnou látku uzavřenou do klipu se svým outfitem

kdykoliv po ruce

minimální rozměry – klipy se vejdou i do peněženky a papírový kapesník není problém

 
Plastia 13.5.2020 | David Poul | www.davidpoul.cz


„Klip na roušku vznikl z potřeby nezávislosti na oficiálních dodávkách těchto ochranných pomůcek. Zadání jsme formulovali v době, kdy byla cena za jednorázovou roušku vyšponovaná na 30 Kč. To pro nás bylo nepřijatelné. Oslovili
jsme lidi ze studia WRKS, protože s nim dlouhodobě spolupracujeme a s výsledky jsme spokojení. Chytrý klip vznikl velmi rychle a přispívá k naší soběstačnosti. Díky němu jsme pPlastia 13.5.2020 | David Poul | www.davidpoul.czřipraveni na výpadky v dodávkách či opětovné předražení,“ sdělila Lenka Novotná, designová manažerka a jednatelka společnosti Plastia.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Plastia