ijournal.cz

Cestujte pohodlně s Wizz Air do gruzínského Kutaisi

red Zdroj: Wizz Air 31.5.2018 Cestování
Kutaisi
Hledáte místo na svou letní dovolenou s mnoha památkami, úchvatnou přírodou a nedalekým mořem? To vše vám splní gruzínské Kutaisi, nová destinace v síti Wizz. Po Tbilisi, druhé největší město Gruzie, se rozprostírá na břehu řeky Rioni, stromy a domy z 19. století lemují ulice, řada parků a bohatý kulturní program dělá z tohoto města romantické místo vhodné na několikadenní návštěvu. Dominantou je rozbořená katedrála Bagrati či klášter Gelati, který je zapsán na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Letní teploty umocňují výbornou prázdninovou volbu pro všechny cestovatele.

Kutaisi katedrála

Od roku 2012 je Kutaisi sídlem gruzínského parlamentu, v jehož okolí najdete několik přírodních skvostů – vinice roztroušené po zelených údolích, dále spoustu historických a architektonických pohádek, prastaré kostely a strážní věže zasazené v pohádkové horské scenerii. A již zmíněné Černé moře se svým jedinečným slunečným pobřežím.

wizz air
Evropská letecká společnost Wizz Air 22. května otevřela novou linku z Prahy do této destinace s odlety dvakrát týdně, v úterý a sobotu za velmi příznivou cenu od 1339 Kč (jednosměrná letenka vč. daně a nepovinných poplatků + s příručním zavazadlem).  „Díky přímému spoji, nízkým cenám letenek i příjemnému cestování na palubách naší mladé flotily Wizz mohou dychtiví cestovatelé objevit Kutaisi i další nádherná místa v okolí“, řekl Andras Rado, komunikační manažer společnosti Wizz Air.
Zakrojení dortu Martin Randus Airlines Marketing a Marcel Martínek Ambasador společnosti Wizz Air - 22.5.2018, Praha

Zakrojení dortu Martin Randus Airlines Marketing a Marcel Martínek Ambasador společnosti Wizz Air – 22.5.2018, Praha
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Wizz Air