ijournal.cz

České klenotnictví ALOve představuje přehlídku kolekcí pro podzim a zimu 2017/18

red Zdroj: ALOve 5.11.2017 Móda, obuv, doplňky

Dokonalost, krása a úspěch není zdaleka to jediné, po čem moderní mladí lidé v 21.století sní. Emoční porozumění, oddanost a věčná láska má pro ně daleko hlubší význam. Pro designéry z ateliéru české klenotnické značky ALOve se tajná přání stala inspirací. V šesti kolekcích najdete šperky plné energie, lásky a citu. Na cestě za snem jsou tak tím nejlepším průvodcem.

naramek se srdickem a diamantem

Paulo Coelho „Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.“   

UNIVERSE SYMBOLS/VESMÍRNÉ SYMBOLY

Už od nepaměti se dívky, ale i mocné ženy chránily a nenechávaly osud náhodě. Své štěstí si pojišťovaly nošením amuletů či talismanů. V tradici, jenž má pomoci ke splnění vytoužených přání a zabezpečení šťastného života, se pokračuje i dnes. Klenotnictví ALOve se tentokrát nechalo inspirovat vesmírem a jeho magickou přitažlivostí.symbol

V kolekci UNIVERSE SYMBOLS najdete přívěsky ve tvaru symbolů, které provázejí lidstvo po celou jeho historii. Kromě kruhu, který je znakem dokonalosti, jednoty a času, si vaši pozornost získají i další.  Symboly nekonečna, měsíčku či hvězdy splněných přání jsou osazeny diamantem a na vaší životní cestě vás mohou provázet v podobě zlatého náramku či náhrdelníku. Záleží jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete.


NO ORDINARY WORDS/ NEOBYČEJNÁ SLOVA

Zdobení těla, jako jeden z projevů lidské kultury, provází člověka už od prvopočátku. Je to fenomén vlastní všem lidským slovaspolečnostem.  ALOve v kolekci NO ORDINARY WORDS představuje zlaté náramky i náhrdelníky, které podtrhují jak individualitu svého nositele, tak i jeho náklonnost ke konkrétní osobě či víře. 

Krásný design, kvalitní ruční výroba, elegance. To jsou přednosti Eliškaoriginálních šperků s diamanty, které jsou osazeny do křestního jména, monogramu, významného data, vyznání lásky či dalších NEOBYČEJNÝCH slov vyrobených dle přání zákazníka.

LOVE MESSAGE / LÁSKYPLNÝ VZKAZ

Zlaté přívěsky v podobě destiček s vygravírovaným jménem milované osoby, slovem vyjadřujícím určité životní postavení či významným datem nikdy nevyjdou z módy.  Vysoká kvalita ALOve šperků s diamanty vám navíc dává jistotu, že se zachovají i pro další generace.

laskyplny vzkaz 

MAGIC CIRCLES / MAGICKÉ KRUHY náramek

kruhTrendy náramky Shamballa jsou současným celosvětovým hitem a proto je najdete i v kolekci šperků zvané MAGIC CIRCLES. Unisex náramky z vícevláknové šňůrky jsou v kombinaci se zlatými komponenty luxusní záležitostí pro ženy i muže. Nošení náramku Shamballa není  jen otázkou módy, ale i projevem životní filozofie.


TOUCH OF GOLD / DOTEK ZLATA dotek zlata

Fashion náramky s diamanty jsou symbolem rodinného pouta i přátelství. Barevné šňůrky, zlato a diamanty, to je kombinace, kterou si oblíbí jak mladé slečny, tak i jejich maminky.

Zlaté náramky se srdíčkem a diamantem, jsou spolu s jemnými náhrdelníky rafinovaným vyznáním lásky.

EXCLUSIVE DIAMONDS COLLECTION / EXKLUZIVNÍ DIAMANTOVÁ KOLEKCE

S podzimem přichází i společenská sezóna. ALOve proto připravilo kolekci luxusních diamantových šperků z růžového, bílého a žlutého zlata, v jejichž oslnivém třpytu bude každá žena odzbrojující.

kolekce diamantydiamantova kolekceexkluzivni diamanty

                                              

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ALOve