Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 19.Březen 2019
ijournal.cz

Centrum Černý most OTEVÍRÁ NOVÝ unikátní DĚTSKÝ SVĚT MAXÍKOV, a zahajuje tak týdenní dobrodružství unexpected adventure pro všechny odvážné děti

red Zdroj: CČM 28.10.2017 Aktuality a pozvánky, Pro děti

Centrum Černý Most otevírá nové inovativní hřiště Maxíkov, kde naleznou zábavu i poučení děti všech věkových kategorií. Ve čtyřech speciálních destinacích inspirovaných přírodou čeká na malé návštěvníky mnoho dobrodružství. V rámci slavnostního otevření Maxíkova, které proběhne 30. října od 16:00 hodin pod taktovkou moderátora Leoše Mareše, bude pro návštěvníky centra připraven týdenní doprovodný program Unexpected Adventure. Nouze nebude o rozličné workshopy a tvůrčí činnosti, ani o slavné hosty, jakými jsou Michal Nesvadba či kapela Slza.

 Centrum Černý Most_Týden Dobrodružství

Maskotem netradičního hřiště se stane tygřík Maxík, se kterým se děti mohou osobně setkat a užít si s ním spoustu zábavy. Maxíkovo hřiště se skládá ze 4 speciálních zón inspirovaných přírodou. První z nich jsou Ostrovy, jež poskytnou prostor pro pořádání dětských programů či trávení volného času. Jezírko, druhá zóna Maxíkova, je určena pro ty nejmenší návštěvníky, kteří díky jejím interaktivním světlům mohou vylepšovat své motorické dovednosti. Větší děti si na své přijdou v zóně Lesa, ta nabídne obdobu stezky v korunách stromů. Poslední z nich, Hnízdo, skýtá vyhlídku s netradiční prolézačkou. Celé hřiště o rozloze 450 m2 je koncipované pro 230 dětí a určené pro všechny návštěvníky ve věku 0-11 let. Vstup do Maxíkova je pro všechny zájemce zdarma.

 

„Dlouhodobě se v Centru Černý Most snažíme vytvářet příznivé prostředí pro rodiny s dětmi. Chtěli jsme tento náš záměr ještě vylepšit, a poskytnout tak našim zákazníkům více možností k trávení volného času v centru. Vznikla zcela nová zóna s dětským hřištěm Maxíkov, která skýtá spoustu zábavy nejen pro děti, ale také jejich rodiče,“ uvádí Veronika Senajová, ředitelka Centra Černý Most a dodává: „Celý projekt je inspirován přírodou a navazuje již na stávající elementy jako je akvárium či terárium s živými tvory nebo obrázkové tapety. Malý návštěvník tak může při návštěvě centra objevit všechny kouty přírody a zároveň se pobavit v Maxíkově světě.“ Celý tento komplex hřišť je natolik unikátní, že počínaje 31. říjnem bude přijat do programu Česká kvalita v oblasti „Hřiště-­tělocvična-sportoviště – ověřený provoz“. Centrum Černý Most se tak stane prvním obchodním domem v České republice, který toto prestižní ocenění obdrží. Zákazníci se mohou spolehnout na trvalou kvalitu a bezpečnost tohoto dětského světa.

Slavnostním otevřením Maxíkova, které proběhne 30. října od 16:00 hodin, bude provázet moderátor Leoš Mareš. Kromě hudebního vystoupení kapely Slza se návštěvníci centra mohou těšit i na čestného hosta Adama Ondru, jednoho z nejlepších světových lezců a trojnásobného mistra světa v této sportovní disciplíně. Dále je připraveno vystoupení tanečního uskupení Čiperkové či oblíbené malování na obličej.

Na slavnostní otevření navazuje týden dobrodružství Unexpected Adventure, kdy na návštěvníky každý den od 16:00 hodin čeká bohatý doprovodný program. Detailnější informace naleznete níže.

 

Pondělí 30. 10. 16:00-19:00
Otevření nového dětského hřiště – Maxíkov (slavnostní přestřižení pásky)
Autogramiáda Adama Ondry
Vystoupení skupiny Čiperkové
Vystoupení kapely Slza
Malování na obličej zdarma

Úterý 31. 10. 16:00-18:00
Workshop – výroba masek

Diskotačení
Malování na obličej zdarma

Středa 1. 11. 16:00-18:00
Workshop – Cirkus a akrobacie

Žonglování v podání mistrů světa
Malování na obličej zdarma

Čtvrtek 2. 11. 16:00-18:00
Vystoupení Michala Nesvadby
Malování na obličej zdarma

Pátek 3. 11. 16:00-18:00
Bubnování s Groove Army
Malování na obličej zdarma

Sobota 4. 11. 16:00-18:00
Tancování s Honzou Onderem
Malování na obličej zdarma

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CČM