ijournal.cz

Blonďatý andílek? Ani omylem! Co chystá moderátorka Evropy 2 Zorka Hejdová na české celebrity?

red Zdroj: Lagardere Active ČR, a.s. 19.7.2017 Celebrity

Moderátorka Evropy 2 Zorka Hejdová na svém kontě nikdy neměla žádný skandál. To ale neznamená, že neumí být rebelka a dostat své kamarády do úzkých. Aktuálně chystá ve svém domovském rádiu novou pikantní telefonní rubriku s názvem Letní výpek VIPek. V pořadu MaXXimum muziky na Evropě 2, který moderuje téměř šest let, se jako první do jejích spárů dostal zpěvák Marek Ztracený.

Zorka

Nová rubrika, která odstartovala 17. července v éteru Evropy 2, ukazuje sympatickou a vždy milou moderátorku tak, jak ji neznáme. Jednou si zahraje na fanynku zpěváka a chce po něm jeho sperma pro umělé oplodnění, jindy se pokusí být přísnou policistkou, jež vyšetřuje výtržnictví nebo neoblomnou úřednicí z finančního úřadu, která bude chtít po celebritě zaplatit obrovskou pokutu.

Nebojí se Zorka, že jí budou její přátelé z řad celebrit nenávidět?

„Do vysílání nepustíme nic, co by mělo někomu zásadně ublížit, takže věřím, že se to nikoho nedotkne. Cílem je pobavit jak posluchače, tak samotné vipky a alespoň uvidíme, kdo má a nemá v českém šoubyznyse smysl pro humor,“ směje se Zorka Hejdová.

První, koho se pokusila Zorka „vypéct“, byl zpěvák Marek Ztracený. Tomu volala, co by dřívější náhodná známost a fanynka Lenka a chtěla po něm sperma pro umělé oplodnění. Zpěvák byl ale neoblomný a vymlouval se na to, že by se situace nelíbila jeho partnerce Marcele. Celý rozhovor si můžete poslechnout zde:

https://www.evropa2.cz/shows/vypek-vipek-daruje-marek-ztraceny-sperma-1163378

Celebrity by se tedy měly mít na pozoru. Nikdo totiž neví, komu zavolá moderátorka příště a koho vypeče před statisíci posluchači Evropy 2.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lagardere Active ČR, a.s.