ijournal.cz

Blog Milujeme dřevo – vše, co jste kdy chtěli vědět o dřevu

red Zdroj: www.milujemedrevo.cz 19.8.2016 Koktejl

Dřevo vytváří naše přirozené prostředí. Stavíme z něj roubenky, terasy, altánky, pořizujeme si dřevěný nábytek a dekorace. Jak se ale vyznat ve všech druzích dřeva, v potřebné péči o daný kus a jak vybrat vhodnou barvu a ochranu před větrem nebo odřením? Na všechny tyto otázky vám odpoví web milujemedrevo.cz. Formou blogu zde pravidelně přibývají nejen informace, rady nebo postupy, ale také inspirace, nápady a mnoho zajímavostí. Dřevo milujeme a je tak nádherně složité, že si vlastní blog zaslouží.

milujemedrevo_logo

Web www.milujemedrevo.cz je určen především kutilům, kteří ze dřeva přímo vyrábějí nebo potřebují poradit s jeho dekorováním. Trendem posledních let je DIY a renovace starého nábytku. I těmto fenoménům blog vychází vstříc a poskytuje pomocnou ruku. Na své si zde přijdou i všichni milovníci dřeva, kteří se chtějí o dřevě jen něco zajímavého dozvědět. Web doprovází také facebookový profil, který funguje i jako poradna. Návštěvníci položí dotaz a nejpozději do druhého pracovního dne získají odpověď od odborníků. Zájemci o novinky mohou také odebírat newsletter.

image0

 „Většina z nás má dřevo ráda. Propojuje nás s přírodou, je příjemné na dotek i na pohled. Není ale jednoduché se o něj dobře postarat. Nabídka nátěrů je bohatá a ne zcela přehledná. Proto jsme se rozhodli vytvořit blog Milujeme dřevo a věříme, že se stane průvodcem a rádcem ve správné péči o dřevo. Nabízí veškeré informace pro porozumění jednotlivým druhům dřeva, přináší tipy a triky na správné ošetření a inspiraci pro domácí tvoření,“ říká o blogu Martina Macková, Marketing Manager PPG Deco.

Radoslav Kuba z agentury Boomerang Publishing, která blog pro PPG Deco vyvíjí, si velmi pochvaluje jeho dosavadní výsledky:Blog i facebookový profil zaznamenávají od svého spuštění stálý nárůst návštěvnosti a zájmu veřejnosti. V polovině roku již máme naplněny asi ¾ plánu jak v návštěvnosti stránek, tak v počtu fanoušků na Facebooku. Je to důkaz, že toto téma u lidí rezonuje a jeho komplexní zpracování u nás chybělo.“

Od svého spuštění začátkem roku 2016 zaznamenal web 5 000 unikátních návštěvníků. Facebookový profil se právě teď pyšní 3 700 fanoušky, kteří rychlým tempem přibývají. Stránky navštěvují ze 60 % ženy. 75 % návštěvníků je ve věku 25 – 44 let.

 

3 nejčtenější články
  • Dejte dřevěnému nábytku tu správnou patinu
  • Video návod k renovaci terasy „Terasa se nám parádně vybarvila“
  • 6 vzácných lesů světa

 

Navštivte blog a sami uvidíte, co všechno se o dřevu dozvíte: www.milujemedrevo.cz

Sledujte nás na facebookovém profilu www.facebook.com/milujemedrevo a dejte nám svůj like.

 

Jak je web oblíbený a milovníkům dřeva skutečně prospěšný, dokládají i některé komentáře jeho fanoušků na Facebooku:

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.milujemedrevo.cz