ijournal.cz

Bambule TV: zábava a inspirace pro děti na jednom místě

red Zdroj: Bambule TV 2.4.2020 Pro děti, TV

Internet je v současnosti jedním z hlavních zdrojů informací, zábavy a inspirace také pro děti. Zejména u těch nejmenších je ovšem jeho užívání spojeno s určitými riziky. Unikátní YouTube kanál Bambule TV nabízí kurátorsky vybraná videa pro dívky a chlapce ve věku 6-14 let a jeho programová skladba obsahuje rozmanitou nabídku – od populárních dětských animovaných seriálů až po originální pořady z produkce Bambule TV. Na své si tak přijdou všichni, dokonce i menší děti nebo jejich rodiče.

BAMBULE_logo
Bambule TV odstartovala své vysílání koncem loňského roku a od té doby si získala řadu diváku napříč věkovým spektrem. Neustále se snaží svůj obsah inovovat a nabídnout tak pestrou programovou skladbu pro děti všech věkových kategorií, které se mohou při sledování pořadů nejen bavit, ale i vzdělávat. Koncepce pořadů je volena tak, aby oslovila každé publikum a nabídla divákům to nejlepší ze světa online videí na jednom místě. Rodiče navíc ocení, že děti tráví svůj čas sledováním obsahu, který je pro ně vhodný a bezpečný.

Bambule TV
Děti dětem

Na konci roku 2019 uspořádala Bambule TV sérii konkurzů na moderátory vlastních pořadů. Ve spolupráci s diváky, kteří hlasovali na YouTube i Facebooku, bylo vybráno 12 finalistů, s nimiž Bambule TV postupně natáčí pilotní díly nových originálních pořadů. Zaměřují se na oblíbená dětská témata, jako jsou například novinky ze světa hraček či říše zvířat, vtipná videa a gaming. V budoucnu se nabídka rozšíří také o videa se sportovní tématikou nebo novinkami z oblasti beauty trendů.

Bambule TV  - No Sisters
Své speciální místo má v Bambuli TV pořad Kecku neukecáš! Unikátní boudu Kecku děti najdou v 1. patře prodejny Bambule v OC Westfield na pražském Chodově. Mohou v ní nahrát vzkaz pro Bambuli TV, odpovědět na otázku týdne nebo splnit úkol týdne. Vybraná videa pak najdou v sestřihu toho nejlepšího přímo na kanále Bambule TV.

 

Více na YouTube /bambuleTVcz

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bambule TV