ijournal.cz

Anička Slováčková oblékla model zhotovený 3D technologií

red Zdroj: Unexpected Fashion 10.10.2016 Celebrity, Společenské akce a události

Anička Slováčková naskočila na podzim do několika projektů, které ji intenzivně zaměstnávají, jako muzikál Alenka v kraji zázraků nebo televizní show Tvoje tvář má známý hlas, přesto si ale nenechala ujít možnost vyzkoušet 3D šaty.

Anička Slováčková

V den, kdy navíc uspěla u písemných testů v autoškole, se stala vůbec první Češkou, jež si oblékla šaty z dílny hongkongského dua SHIGO vytvořené 3D perem. V rámci zahajovací show výstavy Unexpected Fashion prezentující modely
a doplňky vytvořené 3D tiskárnou či 3D perem, se v Centru Chodov setkala i s autorským duem z Hong Kongu (David Cheng a Kiwib Wong) a své dojmy z jejich modelu líčila následovně: „Je to dost zvláštní pocit. Ty šaty jsou takové oblečení-neoblečení. Jsou HODNĚ průhledné.“ Bylo nasnadě zavzpomínat na pohádku Koloběžka první, která v podání její maminky Dády Patrasové získala srdce prince coby oblečená-neoblečená. „Šaty jsou vyrobeny z plastu, takže působí jako brnění. Je to ale skutečný designový kousek. Obdivuji precizní ruční práci, kterou při vzniku šatů museli designéři vynaložit,” dodala drobná blondýnka, která si mohla dovolit obléci model šitý na míru proporcí Asiatek.

Zpěvačka_Anna_Slováčková_si_vyzkoušela_3Doodled_Dress_od_SHIGOZ kostýmů show Tvoje tvář má známý hlas za nejšílenější vyhodnotila ten pro Lady Gaga. Nejvíce nepříjemná byla Gaga, ale i Eminem ze mě udělal jiného člověka. Mám sice ráda teplákové soupravy, ale v těch Eminemových jsem si nepřipadala úplně jako já.“ Jaké jsou vlastně Aniččiny postřehy ze zmiňovaného televizního pořadu? „Show mě hrozně baví. Je to hodně náročné, veškeré ty přípravy na vystoupení…ale pracuji se skvělými lidmi. Ode všech jsem čekala, že budou úžasní a nesmírně talentovaní. Ohromně mě ale baví Mirek Etzler. To je takový zlatíčko a velmi pozitivní a hodný člověk. K Tváři přistupuje dost zodpovědně.”

Sympatická mladá zpěvačka prozradila, že její rodiče Dáda Patrasová a Felix Slováček televizní show sledují a dávají Aničce své rady a doporučení. Provedení proměn ale nechávají plně na ní. Jaký je vztah Dády a Felixe k technologiím – znají například 3D tisk? „Myslím, že ani neví, že 3D tisk existuje. S technologiemi je to u nich na hraně,” zhodnotila Anička. O tom, že 3D tiskem lze vyrábět šaty, módní doplňky a navíc při tom jako materiál využít plast nebo čokoládu se do 16. října díky programu Unexpected Fashion na vlastní oči můžete přesvědčit v Centru Chodov. Interaktivní výstava nabídne řadu 3D modelů přivezených z Hong Kongu či víkendové workshopy vedené odborníky na 3D technologie, jež zájemcům umožní vyzkoušet si práci s 3D perem nebo si nechat navrhnout bustu k případnému 3D vytisknutí. Fanoušci Aničky Slováčková, kteří ji nezastihli v Centru Chodov, si ji mohou užít naživo v Alence nebo skrze televizní obrazovku v Tváři. V budoucnu se navíc můžou těšit na její připravovanou desku, kde prokáže svůj talent napříč vícero hudebními styly. 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Unexpected Fashion