ijournal.cz

Alexandra K. Veliká brzy vydá 1. díl šokující erotické trilogie Striptérky Velkého jablka!

red Zdroj: Helena Váňová Production 8.7.2019 Knihy

Provokativní příběh plný erotického napětí odhalí víc než jen nahá těla.

Ashley Cooperová touží po lepším životě, a tak i s malou dcerkou odlétá do New Yorku. Stejně jako její tři kamarádky se chystá pracovat jako striptérka. Doufá, že kromě peněz a rozptýlení najde novou lásku a třeba vypátrá i svého biologického otce. Naplní Amerika její sny a očekávání? Povede se jí zapomenout na nevěrného partnera a začít znovu? A jak jsou na tom její kamarádky? Čtveřice žhavých striptérek vás nechá nahlédnout do zákulisí svého povolání i spletitých milostných vztahů. Užijte si novodobý Sex ve městě s pořádnou dávkou napětí a vzrušující erotiky. 

titulka

Autorka trilogie Alexandra K. Veliká vystudovala public relations na Škole mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. V oboru PR se nadále zdokonaluje. Absolvovala Velký kurz tvůrčího psaní (publicistika, psaní beletrie, scenáristika) ve Škole tvůrčího psaní scenáristky Markéty Dočekalové. Je členkou Unie českých spisovatelů.

Alexandra VelikáAlexandra Veliká
První knihou, na kterou se můžete těšit už v září 2019, jsou Striptérky Velkého jablka. Autorka v současné době dokončuje druhý díl s názvem Snílci Velkého jablka a chystá se na závěrečnou část trilogie Ničitelky Velkého jablka.


 


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Helena Váňová Production