Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Agentura M-Ocean vyhrála tendr na festivaly pro značku Jameson

red Zdroj: M-Ocean 1.6.2016 Zajímavosti

Aktivační agentura M-ocean vyhrála tendr na sérii eventů spojených s letními festivaly pro značku Jameson z portfolia společnosti Jan Becher Pernod Ricard. Do tendru byly pozvány dvě agentury.

Warehouse at the Jameson Barrels

Koncept, s nímž M-Ocean zvítězila a který pro návštěvníky na festivalech připraví, se jmenuje Jameson Barrel. Agentura při něm bude pracovat s tvarem evokujícím sudy, v nichž Jameson zraje. Prostor pro návštěvníky bude zaměřený na zážitek a osobní zkušenost se značkou Jameson, nejprodávanější irskou whiskey na světě s tradicí od roku 1780. Jameson Barrel budou moci lidé zažít na festivalech Jamrock, Vysočina Fest a Sázava Fest. Na festivalu Mariánské léto Jameson plánuje menší aktivaci formou baru.

MONT_Jameson_APPLEM-Ocean přišla s nejlepším návrhem, jak značku Jameson na letních festivalech aktivovat zábavnou, ale zároveň prémiovou formou,“ říká Petr Polák, marketingový manažer Jan Becher Pernod Ricard, do jejíhož portfolia Jameson patří a dodává: „Na letních akcích chceme také představit nový produkt Jameson Caskmates a podpořit míchaný drink Jameson Ginger.“

Aktivační agentura M-Ocean má mnohaleté zkušenosti s festivaly, podporovali na nich například značky Havana Club, Olmeca, Ice&Fire nebo pro H&M hudební projekt H&M Loves Music v rámci festivalu Overtony. M-Ocean také velmi dobře také zná trh prémiových nápojů díky barmanským soutěžím, které organizuje již více než deset let. Mezi nejznámější patří Havana Club Grand Prix, Beefeater MIXLDN nebo Chivas Master. Od roku 2004 pracuje M-Ocean také pro Becherovku. Zajišťuje pro ni například program pro ambasadory Becherovka Bohemia Bar Club.

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: M-Ocean