ijournal.cz

♣ Tipy na velikonoční hodování s delikatesami z Alberta ♣

red Zdroj: Albert 24.3.2023 Gastronomie

Užijte si Velikonoce, co hrdlo ráčí a vychutnejte si spoustu specialit, které vám Albert exkluzivně přináší nejenom na sváteční stůl. Vybírat můžete ze široké nabídky výrobků, na nichž si pochutnáte po celý den. Ráno můžete začít s jemným svátečním pečivem, odpoledne vám naopak zpestří masové delikatesy a večer jen odpočívejte se sklenkou dobrého aromatického karibského rumu.

image

Mazanec z Albertova pekařství
Exkluzivně v obchodech Albert

MazanecBěžná cena: 49,90 Kč

O Velikonocích nesmí na stole chybět vláčný mazanec s bohatou chutí a vrstvou křehkých mandlí. Ten z Albertova pekařství vychází ze stejného těsta jako oblíbená sváteční vánočka, místo pletení však pekař ručně uválí neodolatelný kulatý bochánek, který po upečení najdete v prodejnách Albert přepásaný velikonoční páskou. Dáte si ho s máslem, k rannímu čaji nebo k odpolední kávě?

 

Mlynářská_brioškaJemně sladká brioška plná vlákniny
Exkluzivně v obchodech Albert

Běžná cena: 49,90 Kč

I sváteční hostinu si můžete užít v souladu se zdravým životním stylem. Důkazem je novinka – žitná Mlynářská brioška bohatá na vlákninu. Nasládlou chuť této novince z Mlynářské řady dodávají rozinky, trocha cukru a plátky mandlí. Navíc skvěle chutná jak nasladko s marmeládou, tak i naslano – třeba s kozím sýrem.

 

Sous_vide_vepřové_kolenoKřehké maso sous vide Albert Excellent
Exkluzivně v obchodech Albert

Běžná cena: od 109,90 Kč

Abyste si o svátcích mohli dát poctivý kus šťavnatého masa, nemusíte trávit hodiny u plotny. Díky bohaté nabídce mas připravených metodou sous vide z řady Albert Excellent můžete během několika desítek minut naservírovat dokonalý sváteční pokrm. Šťavnatá kachní prsa, lahodná hovězí líčka, vepřová žebra či koleno a mnoho dalších lahůdek si díky metodě sous vide, tedy vaření ve vakuu, zachovává šťavnatost a na talíř vnese skvělou chuť.


Česká_chuť_Selská_šunkaUzeniny z přeštického prasátka s Českou chutí
Exkluzivně v obchodech Albert

Běžná cena: od 46,90 Kč

Maso z vyhlášeného přeštického vepře je mezi gurmány známé pro svou křehčí, šťavnatější a výraznější chuť. Zpestřete si velikonoční hodování a ochutnejte uzeniny z řady Česká chuť z tohoto výjimečného plemene. Ochutnat můžete Selskou klobásu, Pečenou slaninu nebo Selskou šunku nejvyšší jakosti.

 

Legenda_z_Blatné__rum_premiumLegenda_z_Blatné_rumKaribské rumy Legenda z Blatné
Exkluzivně v obchodech Albert

Běžná cena od 249 Kč

Milovníci večerní chvilky oddychu se sklenkou karibského rumu by neměli minout třtinový rum Legenda z Blatné. Vznikl blendem pečlivě vybraných až 5 let stařených třtinových rumů z karibských zemí. Díky zrání v dubových sudech po bourbonu v sobě nese osobité dřevité tóny. V rumu Legenda z Blatné Premium se pak snoubí chutě cukrové třtiny z Dominikánské republiky, Venezuely a Panamy a rozhodně vás zaujme jeho světlejší barva a jemně  nasládlá chuť.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Albert